ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Вітаємо з перемогою!

29.04.2024

З 26 по 28 квітня 2024 року в с. Головчинці Хмельницької області відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (молодші та старші юнаки) зі спортивної радіопеленгації (IV ранг).

Сумщину представляла команда Комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю у складі: Лукаш Арсеній, Медвєдєв Кирило, Іванчихін Даниіл, Настасенко Нікіта, Сухініна Катерина, Спіріна Софія, Лисянський Назар, Тарасенко Назар (тренери команди: Зикова Лілія Іванівна та Пугач Михайло Іванович – керівники гуртків науково-технічного відділу).

Змагання відбувалися в категоріях: класична дистанція 3,5 мГц, класична дистанція 144 мГц, «Спринт».

Юні спортсмени вибороли особисті призові місця: Тарасенко Назар – І місце, Медвєдєв Назар – два ІІ та ІІІ місця, Спіріна Софія посіла три ІІІ місця.

В загальнокомандному заліку команда Сумської області посіла почесне третє місце.

Бажаємо спортсменам подальших успіхів та яскравих пeрeмог!