Науково-технічний

Дитяча технічна творчість – це можливість ознайомитися з цікавим світом техніки, а також здійснити свої евристичні винаходи, власноруч сконструйовані моделі та пристрої.

Герої улюблених казок, будинки, транспортні засоби зі звичайного паперу!

Перші кроки до пізнання та розуміння світу техніки, спроби власної творчої діяльності вихованці роблять у гуртках початкового технічного моделювання.

Засвоївши метод конструювання з паперу, вихованці вчаться виготовляти різні моделі транспортної техніки, ігри-атракціони, будують архітектурні споруди в гуртках технічного моделювання з елементами інженерного конструювання.

У лабораторії «Художня обробка деревини» можна опанувати технікою випалювання на фанері, навчитися створювати вироби з природного матеріалу.

Що може бути цікавішим, ніж виготовлення власноруч моделі літака, автомобіля, морського судна? На заняттях гуртків авіамоделювання в процесі виготовлення моделі вихованці ознайомлюються з конструкцією літального апарата, його аеродинамічними характеристиками, призначенням вузлів і деталей. Багато часу відводиться тренувальним запускам моделей та участі в змаганнях.

У гуртку автомоделювання, набуваючи навичок конструювання, створюють моделі автомобілів, випробують їх під час змагань.

Кожен, хто мріє збудувати самохідні та радіокеровані моделі цивільних суден, військових кораблів і яхт, має можливість зробити це в гуртку судномоделювання.

У гуртках «Світ сучасного комп’ютера» можна опанувати основами роботи з комп’ютерними програмами різних рівнів складності. Доклавши певних зусиль, навчитися створювати презентації, швидко друкувати, визначитися з майбутньою професією, пов’язаною з роботою на ПК та офісною технікою.

Після закінчення навчання у гуртках і творчих об’єднаннях вихованці отримують свідоцтво про позашкільну освіту за відповідними напрямами позашкільної освіти.

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, порахуйте 1 + 7.

^Вгору