Робота клубів за інтересами

Люби і вивчай свій рідний край

У відділі на базі обласного зразкового музею туризму і краєзнавства активно працюють клуби за інтересами: клуб «Зустрічі з цікавими людьми «Сумчани», «Знавці рідного краю» та клуб вихідного дня «Краєзнавча світлиця», метою роботи яких є формування творчої, гармонійно розвиненої особистості, виховання у дітей патріотизму, любові до рідного краю, реалізація інтересів у вивченні навколишнього середовища та історико-культурного надбання України та світу.

Під час засідань клубу «Зустрічі з цікавими людьми «Сумчани» юні краєзнавці зустрічаються з місцевими письменниками, поетами, журналістами, музикантами та іншими діячами культурно-мистецького простору Сумщини.

Юні краєзнавці проводять зустрічі з дитячим письменником Олексієм Столбіним, автором улюблених дитячих книг «Берендеї», «Інопланетяни в комишах». Письменницею, поетесою Анною Коршуновою, авторкою книг «Фроська - домашня фея», «Про лицаря моркви царя та королеву Картоплесу», «Паравозик Пузя». Побували в гостях у юних краєзнавців поетеса, народна майстриня Людмила Ромен, журналісти-письменники Геренко С.В., Мироненко В.М., сумський музикант Сергій Савченко.

На засіданнях клубу «Знавці рідного краю» вихованці здійснюють віртуальні та реальні подорожі маловідомими, місцями Сумщини, відвідують фотовиставки педагогів і вихованців, що проходять у музеї туризму і краєзнавства.

Під час засідань клубу вихідного дня «Краєзнавча світлиця» вихованці вивчають традиції і звичаї українського народу, здійснюють інсценізацію обрядових свят тощо.

Родинний клуб «Світлиця любові»

Живи для посмішки дитини!

Мета діяльності родинного клубу «Світлиця любові» - зміцнення родинних зв’язків, організація змістовного дозвілля дітей, їхніх батьків. Засідання клубу відбуваються 1 раз на місяць.

Традиційні заходи клубу:

- тематичні батьківські зустрічі - наради: «Діти – це яскраві комети», «Виховувати громадянина України», «Родинна та фізична культура», диспут «Чи завжди ми відповідаємо за дії своїх дітей?», круглий стіл «Ваші стосунки з дітьми», «Де шукати відповіді на дитячі запитання?»;

- родинні вітальні: «Моя Батьківщина – під віконцем калина…», «Цілющі скарби Сумщини», «Моя сім’я – мій рідний дім», «У колі рідної сім’ї» тощо.

- благодійні акції: «Діти – дітям», « Серце до серця», «Вогники наших сердець» тощо.

- родинні свята: «Свято мам і бабусь», «Матусю моя дорогенька, це свято даруємо тобі», «Різдвяні посиденьки», «Вечорниці в сімейному колі», «Великодня мозаїка», «Свято іменинників» тощо;

- екскурсії рідним краєм «Подорожуємо Сумщиною» та «Вулицями рідного міста».

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Що є сумою 3 і 5?

^Вгору