ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Чемпіонат Європи зі спортивної радіопеленгації

15.06.2015

З 4 по 7 червня 2015 року у затишному місті Замосць (Польща) відбувся ХVI юнацький Чемпіонат Європи зі спортивної радіопеленгації. Збірна України, до складу якої ввійшли вихованки обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Пугач Марія та Богатир Олена гідно виступила на цих змаганнях.

На діапазоні 144 мГц у напруженій боротьбі зі спортсменами з Росії, Чехії та Польщі Пугач Марія виборола срібну нагороду в особистому заліку. Злагоджені дії юних спортсменок забезпечили перемогу команди України у цій дисципліні у віковій категорії Ж-16.

У цей же день в групі Ж-14 Олена Богатир зайняла ІІІ місце в особистому заліку.

На діапазоні 3,5 мГц Гурікова Катерина, вихованка Кролевецької станції юних техніків здобула бронзову нагороду та разом з Оленою Богатир допомогла команді зайняти ІІ місце у віковій категорії Ж-14. Старші дівчата стали бронзовими призерками в цій номінації.

На честь дівчаток-переможців під час Чемпіонату неодноразово звучав Гімн України, який крім представників нашої команди виконували й інші учасники змагань.