ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

ЧЕМПІОНАТ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕРЕД ЮНАКІВ ЗІ СПОРТИВНОГО (ПІШОХІДНОГО) ТУРИЗМУ

20.06.2023

17-18 червня 2023 року відбувся Чемпіонат Сумської області серед юнаків та юніорів зі спортивного (пішохідного) туризму.

У змаганнях взяли участь вихованці гуртків спортивно-туристського профілю закладів загальної середньої, позашкільної та вищої освіти: станції юних туристів Конотопської міської ради, Шосткинської міської станції юних туристів, Центру позашкільної освіти Кролевецької міської ради, Сумського Палацу дітей та юнацтва, Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, «Центру дитячої та юнацької творчості» Білопільської міської ради, «Садівського будинку дітей та юнацтва» Садівської сільської ради Сумського району, «Палацу дітей та юнацтва» Тростянецької міської ради, Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Чемпіонат проходив на дистанціях «Смуга перешкод» (командні змагання) , «Смуга перешкод» (особистісно-командні змагання), «Спортивне орієнтування» (заданий напрямок). Спортсмени змагалися у трьох вікових групах : «Юнаки молодші» (2009 – 2011 р.н.), «Юнаки старші» (2006 – 2008 р.н.) та «Юніори» (2002–2005 р.н.).

На дистанції «Смуга перешкод» (командні змагання) призерами у групі «Юнаки молодші» стали:

І місце посіла команда Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

ІІ місце – команда Центр позашкільної освіти Кролевецької міської ради;

ІІІ місце – команда закладу позашкільної освіти «Садівський будинок дітей та юнацтва» Садівської сільської ради Сумського району.

У групі «Юнаки старші» місця розподілилися так:

І місце здобула команда Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

ІІ місце – Центр позашкільної освіти Кролевецької міської ради;

ІІІ місце – Клуб туристів-альпіністів Сумського Палацу дітей та юнацтва.

У групі «Юніори» призерами змагань на дистанції «Смуга перешкод» (командні змагання) стали:

І місце – команда Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

ІІ місце посіла збірна команда Центру позашкільної освіти Кролевецької міської ради та Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Справжня конкурентна боротьба відбувалася на дистанції «Смуга перешкод» (особистісно-командні змагання), за підсумками якої

І місце у своїх групах на цій дистанції здобули вихованці Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю: Лапа Віра, Кудояр Михайло, Смоленко Анастасія, Плутенко Олексій, Курмаков Владислав (тренер Бацман Ж.Г.)

ІІ місце посіли Троян Емілія, Ярошенко Єлизавета, Стадніченко Євгенія (КЗ ОЦПО та РТМ, тренер Бацман Ж.Г.), Оболоник Тимофій, Левітін Олег (м. Кролевець, тренер Ростальна В.В.), Андросов Олесандр (Сумський ПДЮ тренер Андросова В.І.)

ІІІ місце здобули Глущенко Валерія, Луніка Тимофій, Артем’єва Дар’я, Ситнік Сергій, Прилєпа Софія, Іваній Ярослав (КЗ СОР ОЦПО та РТМ, тренер Бацман Ж.Г.)

У заліку команд на дистанції «Смуга перешкод» (особистісно-командні змагання) місця розподілилися так:

у групі «Юнаки молодші»

І місце посіла команда Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

ІІ місце – команда Центру позашкільної освіти Кролевецької міської ради;

ІІІ місце – команда Шосткинської міської станції юних туристів.

У групі «Юнаки старші»

І місце – команда Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

ІІ місце – команда Клубу туристів-альпіністів Сумського Палацу дітей та юнацтва;

ІІІ місце – команда станції юних туристів Конотопської міської ради.

У групі «Юніори» І місце у команди Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю; ІІ місце посіла збірна команда Центру позашкільної освіти Кролевецької міської ради Сумської області та Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Технічну майстерність продемонстрували туристи області і на дистанції «Спортивне орієнтування». Найкращими участі у виді змагань стали:

І місце – Мудрагеля Лідія, Левітін Денис, Саприка Марина, Глушко Владислав, Левітін Олег, Страфун Кирил (м. Кролевець, тренер Ростальна В.В.), Лапа Марія (КЗ СОР ОЦПО та РТМ, тренер Троян Н.Г.);

ІІ місце – Лапа Віра, Ярошенко Єлизавета, Стадніченко Євгенія (КЗ СОР ОЦПО та РТМ, тренер Бацман Ж.Г.), Василенко Андрій (м. Шостка, тренер Васильцова О.О.), Зінченко Богдан («Садівський БДЮ», тренер Лісненко В.А.);

ІІІ місце – Панченко Катерина (м. Шостка, тренер Васильцова О.О.), Левітін Богдан, Іваницький Ярослав (м. Кролевець, тренер Ростальна В.В.), Смоленко Анастасія, Прилєпа Софія. Курмаков Владислав (КЗ СОР ОЦПО та РТМ, тренер Бацман Ж.Г.)

У заліку на дистанції «Спортивне орієнтування» призові місця посіли:

І місце – Центр позашкільної освіти Кролевецької міської ради (у групах «Юнаки молодші», «Юнаки старші»), Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (у групі «Юніори»);

ІІ місце – Клуб туристів-альпіністів Сумського Палацу дітей та юнацтва ради (у групі «Юнаки молодші»), Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю ради (у групі «Юнаки старші»), збірна команда Центру позашкільної освіти Кролевецької міської ради Сумської області та Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка (у групі «Юніори»);

ІІІ місце – Шосткинська міської станції юних туристів (у групі «Юнаки молодші»), станція юних туристів Конотопської міської ради (у групі «Юнаки старші»).

У загальному заліку переможцями та призерами Чемпіонату стали:

у групі «Юнаки молодші»

І місце посіла команда Центру позашкільної освіти Кролевецької міської ради;

ІІ місце – команда Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

ІІІ місце – команда Шосткинської міської станції юних туристів.

У групі «Юнаки старші»

І місце здобула команда Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

ІІ місце – команда Центру позашкільної освіти Кролевецької міської ради;

ІІІ місце – команда Клубу туристів-альпіністів Сумського Палацу дітей та юнацтва.

У групі «Юніори»

І місце у команди Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

ІІ місце посіла збірна команда Центру позашкільної освіти Кролевецької міської ради Сумської області та Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

Вітаємо учасників Чемпіонату з новим спортивним досвідом!

Разом до ПЕРЕМОГИ!

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Що є сумою 3 і 4?

^Вгору