ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

ЧЕМПІОНАТ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ

26.04.2023

22-23 квітня 2023 р. відбувся відкритий чемпіонат Сумської області зі спортивного орієнтування (бігом). У заході взяли участь вихованці фізкультурно-спортивного відділу Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (керівники гуртків Ніна Троян, Ірина Постельняк, Лілія Зикова, Михайло Пугач).

Змагання відбувалися на дистанціях «спринт» і «середня».

У перший день змагань на дистанції «спринт» перемогу здобули Тарасенко Назар (група Ч-12) та Денисенко Дар’я (група Ж- 12). Срібними призерами стали Бикова Надія (група Ж-12), Спіріна Софія (група Ж-16), Лисянський Назар (група Ч-16). Третє місце посіли Посенко Софія (група Ж-12), Заяц Владислава (група Ж- 14), Тимошенко Ксенія (група Ж-16), Настасенко Нікіта (група Ч-14), Медвєдєв Кирило (група Ч-18).

Другий день Чемпіонату проходив на середній дистанції, проходження якої потребувало від спортсменів належної технічної та фізичної підготовки. За результатами змагань цього дня впевнену перемогу здобули Бикова Надія (група Ж-12), Іванчихін Даниіл (група Ч-16). Друге місце посіли Заяц Владислава (група Ж- 14), Трохименко Анастасія (група Ж-16), Тарасенко Назар (група Ч-12), Лисянський Назар (група Ч-16. Бронзовими призерами стали Посенко Софія (група Ж-12), Спіріна Софія (група Ж-16), Настасенко Нікіта (група Ч-14), Клименко Олександр (група Ч-16), Медвєдєв Кирило (група Ч-18).

Гарний приклад для вихованців показали і педагоги. Так, керівник гуртків Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Пугач Михайло став дворазовим чемпіоном, посівши перші місця у своїй групі на дистанціях «спринт» та «середня».

Вітаємо переможців! Бажаємо успіхів на дистанціях всеукраїнського рівня!