ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Чемпіонат Сумської області зі спортивного орієнтування

27.08.2020

З 21 до 23 серпня 2020 року поблизу с. Грунівка Краснопільського району відбувся Відкритий Чемпіонат Сумської області зі спортивного орієнтування. ”SKIF CUP 2020”. У змаганнях взяли участь 130 учасників різних вікових груп.

Вихованці гуртків «Спортивне орієнтування» фізкультурно-спортивного відділу Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю впродовж заходу неодноразово піднімалися на п’єдестал пошани.

У перший день змагань на середній дистанції у заданому напрямку кращими були:

І місце – Медвєдєв Кирило (в групі Ч-14), Нестеренко Максим (у групі Ч-18);

ІІ місце – Тимошенко Ксенія (в групі Ж-12), Марченко Марія (у групі Ж-18), Штогрін Вячеслав (у групі Ч-16);

ІІІ місце – Хасанянова Ясміна (в групі Ж-12), Іванчихін Даніїл (в групі Ч-14), Іщенко Руслан (у групі Ч-18).

Справжнім випробування для юних спортсменів було нічне орієнтування, дистанція за вибором. Найкраще пройшли дистанцію

І місце – Марченко Марія (в групі Ж-18), Короткий Дмитро (в групі Ч-14), Іщенко Руслан (у групі Ч-18);

ІІ місце – Спіріна Софія (в групі Ж-12), Штогрін Вячеслав (у групі Ч-18), Нестеренко Максим (у групі Ч-18);

ІІІ місце – Васильченко Поліна (в групі Ж-12), Лапа Марія (в групі Ж-14), Голуб Анна (в групі Ж-18), Ворона Євген (у групі Ч-16), Ткаченко Костянтин (у групі Ч-18).

У наступний день змагань на середній дистанції у заданому напрямку найкращі результати показали

І місце – Короткий Дмитро (в групі Ч-14);

ІІ місце – Васильченко Поліна (в групі Ж-12), Штогрін Вячеслав (у групі Ч-16);

ІІІ місце – Тимошенко Ксенія (в групі Ж-12), Марченко Марія (в групі Ж-18), Задаянний Максим (у групі Ч-12), Нестеренко Максим (у групі Ч-18).

За результатами двох днів змагань переможцями стали

І місце – Короткий Дмитро (в групі Ч-14), Нестеренко Максим (у групі Ч-18);

ІІ місце – Тимошенко Ксенія (в групі Ж-12), Марченко Марія (в групі Ж-18), Штогрін Вячеслав (у групі Ч-16), Іщенко Руслан (у групі Ч-18);

ІІІ місце – Васильченко Поліна (в групі Ж-12), Лапа Марія (в групі Ж-14), Голуб Анна (в групі Ж-18), Ворона Євген (у групі Ч-16), Ткаченко Костянтин (у групі Ч-18).

Вітаємо переможців і призерів. Бажаємо успіхів на дистанціях змагань зі спортивного орієнтування всеукраїнського рівня.

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, додайте 9 й 9.

^Вгору