Екскурсійно-краєзнавчі стартапи
11.09.2018
![](system/html/DSC_0104-c968071b.jpg)
У закладах освіти області триває робота щодо реалізації екскурсійно-краєзнавчих стартапів у межах обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право»: педагоги та учні розробляють туристсько-краєзнавчі маршрути Сумщиною, відвідують екскурсійні об’єкти, виготовляють рекламні ролики про історико-культурну спадщину регіону.
У 2018 році ця робота відбувається за напрямом «Архітектурні перлини Сумщини», що передбачає вивчення пам’яток історії і культури, архітектурних об’єктів рідного краю.