ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

ІНФОРМАЦІЯ про підсумки проведення обласних змагань учнівської молоді з радіоелектронного конструювання (25–26.11.2016)

28.11.2016

25-26 листопада 2016 року Комунальним закладом Сумської обласної ради – обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю були проведені обласні змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання серед вихованців позашкільних навчальних закладів.

У змаганнях з радіоелектронного конструювання взяли участь вихованці гуртків радіоелектронного конструювання, радіотехнічних гуртків Конотопської міської станції юних техніків, Глухівського міського центру позашкільної освіти, Роменського Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, Кролевецької районної станції юних техніків і Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді.

Змагання проводилися в номінаціях:

- теоретичний залік. Учасники повинні були відповісти на 15 теоретичних питань з електро-, радіотехніки, які вивчаються відповідно до програми гуртків радіоелектронного напряму;

- практична робота – розробка друкованої плати та монтаж радіоелектронного пристрою.

Змагання проходили у двох вікових категоріях: молодша (до 15 років включно) та старша групи (до 18 років включно). Конкурсанти запускали готові плати та демонстрували їх журі. Оцінювалась якість монтажу радіодеталей на платі та якість пайки, швидкість, акуратність виконання завдання.

За підсумками роботи журі обласних змагань учнівської молоді з радіоелектронного конструювання призерів нагороджено дипломами Комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю:

у командному заліку:

I місце – команда Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, керівник Строкань Юрій Віталійович;

II місце – команда Конотопської міської станції юних техніків, керівник Єршов Юрій Володимирович;

IIІ місце – команда Глухівського міського центру позашкільної освіти, керівник Ковальчук Володимир Олексійович.

У особистому заліку в молодшій віковій категорії:

І місце – Строй Іван, вихованець Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

ІІ місце – Неровня Євген, вихованець Конотопської міської станції юних техніків;

ІІІ місце – Негір Дмитро, вихованець Кролевецької районної станції юних техніків.

У особистому заліку в старшій віковій категорії:

І місце – Бережний Антон, вихованець Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

ІІ місце – Бабич Дмитро, вихованець Конотопської міської станції юних техніків;

ІІІ місце – Савощенко Андрій, вихованець Глухівського міського центру позашкільної освіти.

Під час заходу для учасників змагань Щегловим Сергієм Вікторовичем, керівником гуртка “Технічне конструювання”, було проведено екскурсію до музею техніки Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді. Також багато цікавого та корисного вихованці дізналися під час лекції викладача кафедри електроніки і комп’ютерної техніки Скордіної Олени Михайлівни з теми «Сучасні тенденції в електроніці та техніці».

Вітаємо переможців та бажаємо нових здобутків!!!

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, додайте 7 й 6.

^Вгору