ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Інформація про підсумки проведення обласного конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій

22.12.2015

З 18 по 19 грудня 2015 року на базі Сумського державного університету відбувся обласний конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій. Конкурс проходив згідно Положення про проведення обласного конкурсу, яке передбачало участь представників команд у трьох номінаціях: «Офіс», «WЕВ-дизайн» та «Програмування».

Організатор конкурсу – комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Основним завданням конкурсу є стимулювання творчого, інтелектуального розвитку учнівської молоді, підвищення інтересу до поглибленого вивчення інформатики та основ програмування, виявлення, підтримки обдарованої учнівської молоді.

У конкурсі взяли участь вихованці позашкільних навчальних закладів області, а саме: Буринського районного будинку дитячої та юнацької творчості, Глухівського міського центру позашкільної освіти, Конотопського районного центру позашкільної роботи, Краснопільського районного центру дитячої та юнацької творчості, Кролевецької районної станції юних техніків, Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, Путивльського районного центру позашкільної роботи, Роменського районного центру дитячої та юнацької творчості, Роменської міської малої академії наук, Сумського міського палацу дітей та юнацтва, Сумської районної станції юних техніків, Тростянецького районного палацу дітей та юнацтва, Шосткинської міської станції юних техніків.

Особиста першість визначалася за сумою балів одержаних учасником конкурсу за всі виконані завдання, що передбачені програмою конкурсу, а командна першість – за сумою місць, зайнятих членами команди в особистій першості.

У командному заліку призові місця вибороли:

I місце – команда Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, керівник команди Статівка Євгенія Миколаївна;

II місце – команда Сумського міського палацу дітей та юнацтва, керівник команди Гавриленко Олег Михайлович;

IIІ місце – команда Тростянецького районного палацу дітей та юнацтва, керівник команди Слєдзєвський Юрій Богданович;

IIІ місце – команда Шосткинської міської станції юних техніків, керівник команди Пата Олена Іванівна.

В особистому заліку в номінації «Офіс» переможцями стали:

диплом І ступеня – Синявська Євгенія, вихованка Шосткинської міської станції юних техніків;

диплом ІІ ступеня – Холодько Оксана, вихованка Тростянецького районного палацу дітей та юнацтва;

диплом ІІІ ступеня – Могильних Марія, вихованка Сумського міського палацу дітей та юнацтва.

В особистому заліку в номінації «Web-дизайн» переможцями стали:

диплом І ступеня – Кардаш Станіслав, вихованець Роменської міської малої академії наук;

диплом ІІ ступеня – Ситнік Дмитро, вихованець Сумського міського палацу дітей та юнацтва;

диплом ІІІ ступеня – Кролевецький Денис, вихованець обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

В особистому заліку в номінації «Програмування» переможцями стали:

диплом І ступеня – Кудрявцев Антон, вихованець обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

диплом ІІ ступеня – Михайленко Денис, вихованець Кролевецької районної станції юних техніків;

диплом ІІІ ступеня – Семенистий Андрій, вихованець Шосткинської міської станції юних техніків;

диплом ІІІ ступеня – Куліков Денис, вихованець Тростянецького районного палацу дітей та юнацтва.

Переможці конкурсу були нагороджені дипломами Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, додайте 1 й 9.

^Вгору