ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

КРАЄЗНАВЧУ ГРУ «ПОДОРОЖУЄМО СУМЩИНОЮ» ПРЕЗЕНТУВАЛИ У СУМСЬКОМУ ПРЕС-КЛУБІ

14.12.2019

13 грудня в Сумському прес-клубі презентували краєзнавчу гру «Подорожуємо Сумщиною», видану в межах проекту Обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю спільно з Молодіжною педагогічною спілкою за фінансової підтримки управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.

Відповідаючи на сучасні освітні виклики, педагогічний колектив комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю вже не перший рік працює над впровадженням ігрових технологій в освітній процес, що підвищують рівень освітнього процесу й акцентують увагу на поглибленні знань із краєзнавства, їх креативному використанні в навчально-творчій діяльності.

Настільну краєзнавчу гру «Подорожуємо Сумщиною» розроблено з метою формування у вихованців пізнавальної активності в процесі краєзнавчо спрямованої ігрової діяльності.

Освітніми завданнями гри є:

  • поглиблення знань дітей про рідний край;
  • збагачення досвіду освітньо-творчої діяльності;
  • виховання поваги до історичної спадщини, традицій та звичаїв, природного багатства Сумщини;
  • формування національної свідомості.

Ця гра є засобом, що не лише формує пізнавальну активність дітей, а й урізноманітнює освітній процес, умотивовує до інтелектуальної діяльності, забезпечує світоглядний і особистісний її розвиток.

Орієнтовною цільовою аудиторією гри є діти середнього та старшого шкільного віку, педагоги та дорослі, які прагнуть через гру пізнавати свій рідний край.

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Що є сумою 6 і 3?

^Вгору