ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Лижний туризм – це здорово!

22.02.2021

Відповідно до плану комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю 20-21 лютого 2021 р відбувся обласний навчально-тренувальний збір з лижного туризму серед юнаків.

У заході взяли участь вихованці туристських гуртків закладів освіти Бездрицької, Верхньосироватської, Юнаківської сільських рад, Миропільської селищної ради, Охтирської, Сумської, Тростянецької міських рад, Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

У перший день юні лижники відпрацьовували навички проходження етапів смуги перешкод: «підйом, спуск по схилу на лижах», «траверс схилу на лижах», «спуск з гальмуванням», «спуск з поворотами», «швидкісний спуск», змагалися на дистанції «Спортивне орієнтування на лижах».

Наступного дня учасники збору взяли участь у змаганнях на дистанції «Смуга перешкод».

Вітаємо переможців і призерів змагань! Сподіваємося, що всі учасники отримали задоволення і набули досвіду проходження дистанцій з лижного туризму.

Організатори та учасники висловлюють щиру подяку колективу Державного позашкільного навчального закладу – дитячого закладу санаторного типу «Ровесник» за створення комфортних умов під час заходу.

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, порахуйте 1 + 1.

^Вгору