ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Наш талант – тобі, рідна Сумщино!!!

16.02.2014

15 лютого 2014 року актова зала Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю зібрала палких прихильників вокального мистецтва на ХІ-му конкурсі дитячих вокальних колективів «Мрія». Усі фотографії

    

У ньому прийняли участь вихованці Зразкового театру пісні «Поляріс», вокального колективу «Каскад», вокального ансамблю «Глорія» та вокального колективу «Росинки».

Конкурс проходив у номінаціях – ансамблевий спів, сольний спів та малі форми у трьох вікових категоріях:

  • молодша – з 7 до 11 років;
  • середня – з 11 до 14 років;
  • старша – з 14 до 18 років;

Оцінювали майстерність співаків журі:

голова журі: завідуючий відділенням народно-пісенної творчості Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського Олександр Федорович Руденко.

у складі: методист Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Наталія Леонідівна Голінкевич-Лелетка;

завідуюча відділом художньо-естетичного виховання, член художньої ради Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Ткачова Ніна Костянтинівна;

культорганізатор обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Наталія Сергіївна Люта.

 

Результати ХІ конкурсу

дитячих вокальних колективів «Мрія».

НОМІНАЦІЯ «АНСАМБЛІ»

Молодша вікова категорія 7 -10 років

1 місце – вокальний ансамбль «Глорія»

2 місце - вокальний ансамбль «Глорія»

2 місце - вокальний ансамбль «Росинки»

3 місце – вокальний ансамбль «Каскад»

НОМІНАЦІЯ «СОЛО»

Молодша вікова категорія 7 - 10 років

1 місце – Шевченко Вероніка

2 місце – Альджбур Махмуд

2 місце – Воропай Марія

3 місце – Отич Ангеліна

3 місце – Садова Маргарита

3 місце – Мовчан Аліса

НОМІНАЦІЯ «АНСАМБЛІ»

Середня вікова категорія 11 - 13 років

1 місце – зразковий театр пісні «Поляріс»

2 місце - вокальний ансамбль «Каскад»

2 місце - вокальний ансамбль «Росинки»

НОМІНАЦІЯ «СОЛО»

Середня вікова категорія 11 - 13 років

1 місце – Безпала Олександра

2 місце – Тютюнник Анна

3 місце – Тарасенко Ганна

НОМІНАЦІЯ «АНСАМБЛІ»

Старша вікова категорія 14 – 18 років

1 місце - вокальний ансамбль «Росинки»

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Що є сумою 8 і 1?

^Вгору