ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Наші велосипедисти – кращі!

20.09.2017

Команди Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (керівники Мараховський С.О., Мараховська З.А.) взяли участь у Кубку України серед юнаків з велосипедного туризму, що відбувся в Нововодолазькому районі Харківської області, який проходив з 14 до 17 вересня 2017 року.

У Кубку взяли участь 7 команд з Кіровоградської, Дніпропетровської, Полтавської, Сумської, Харківської областей. Змагання проходили на дистанціях «Фігурне водіння велосипеду», «Тріал», «Велокрос», «Велоралі».

Команда у складі Хурсенка Богдана, Баги Маргарити, Хабленка Олексія, Пчолкіної Надії, Морока Станіслава посіла І місце на дистанції «Велоралі» (найскладніша дистанція довжиною 45 км) та виборола ІІ місце у загальному заліку. Команда 2 у складі Яценка Ярослава, Семи Андрія, Шевченка Дениса, Магзумової Олени, Магзумова Дмитра посіла 4 місце на дистанції «Велоралі» та зайняла 5 позицію у загальному заліку.