ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Обласний екологічний форум «Природа − національне багатство України»

23.04.2017

З метою формування нового природоохоронного світогляду громадян України на засадах сталого розвитку, виховання в дітей почуття відповідальності за природу як національне багатство, виконання завдань обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці» 20 квітня 2017 року на базі Сумського національного аграрного університету відбувся обласний екологічний форум «Природа – національне багатство України».

У роботі форуму взяли участь вихованці, педагоги творчих учнівських об’єднань екологічного профілю загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, науково-педагогічні працівники Сумського національного аграрного університету, Інституту прикладної фізики Національної академії наук України, фахівці Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської облдержадміністрації.

Юні екологи презентували результати своєї пошуково-дослідницької роботи, практичних дій у секціях: «Дослідження природних ресурсів України, екологічного стану довкілля», «Вивчення народних традицій раціонального природокористування», «Сучасні технології енергоефективності та енергозбереження на засадах сталого розвитку». У своїх роботах вони порушували проблеми збереження біорізноманіття, впровадження безпечних агротехнологій, охорони навколишнього природного середовища в інтересах сталого розвитку, пропонували шляхи їх вирішення.

За участю керівників делегацій було проведено засідання «круглого столу» з теми «Громадська екологічна ініціатива як чинник успішності реалізації ідей сталого розвитку».

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, додайте 5 й 4.

^Вгору