ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Обласний екологічний конгрес «Нащадкам – квітучу планету!»

27.05.2014

З метою активізації екологічного руху в області, вивчення стану навколишнього природного середовища та пошуку шляхів його поліпшення, формування екологічної культури учнівської молоді, привернення уваги місцевої влади, державних та громадських організацій до локальних екологічних проблем 22 травня 2014 року на базі Сумського національного аграрного університету відбувся обласний екологічний конгрес «Нащадкам ? квітучу планету!». 65 учнів і вихованців загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів області презентували результати своєї пошуково-дослідницької роботи в секціях: «Екологія рослин», «Екологія тварин», «Природоохоронні території», «Екологічні стежки». У своїх роботах юннати висвітлювали питання про проблеми збереження біорізноманіття, впровадження безпечних агротехнологій, охорони біоценозів, пропонували шляхи їх вирішення.

Секції очолювали: Коровякова Тетяна Олександрівна, кандидат біологічних наук, доцент кафедри екології та ботаніки СНАУ; Рубцов Ігор Олександрович, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри спеціальної зоотехнії СНАУ; Скляр Юрій Леонідович, кандидат біологічних наук, доцент кафедри землевпорядкування та кадастру СНАУ; Ярощук Роман Анатолійович, кандидат сільськогосподарських наук, в.о. доцента кафедри садово-паркового та лісового господарства СНАУ.

За підсумками роботи конгресу переможцями визначено:

у секції «Екологія рослин»

І місце – Курило Альона, вихованка Комунального позашкільного навчального закладу Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва»;

ІІ місце – Коваленко Вікторія, вихованка Лебединського районного будинку дитячої та юнацької творчості;

ІІІ місце – Цирулік Катерина, вихованка Путивльського районного центру позашкільної роботи;

у секції «Екологія тварин»

І місце – Гапієнко Андрій, учень Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради;

ІІ місце – Сидоренко Олеся, вихованка Шосткинської міської станції юних натуралістів;

ІІІ місце – Канівець Дарина, вихованка Охтирського міського центру позашкільної освіти – Малої академії наук учнівської молоді;

у секції «Природоохоронні території»

І місце – Креслова Катерина, вихованка Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;

ІІ місце – Смірнова Ірина, вихованка Ямпільської районної станції юних натуралістів;

ІІІ місце – Семикаш Ірина, учениця Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради;

у секції «Екологічні стежки»

І місце – Агій Олена, вихованка Ямпільської районної станції юних натуралістів;

ІІ місце – Вітер Євген, вихованець Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;

ІІІ місце – Забуга Вікторія, вихованка Лебединського районного будинку дітей та юнацької творчості.

Вітаємо переможців!

Бажаємо наснаги і творчих успіхів у подальших дослідженнях!

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, порахуйте 6 + 3.

^Вгору