ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Обласний конкурс творчо обдарованих дітей і підлітків «Чарівні барви Сумщини»

16.04.2021

Вітаємо юних майстрів, які стали переможцями обласного конкурсу творчо обдарованих дітей і підлітків «Чарівні барви Сумщини»!

Номінація «Витинання»,

тематика – «На Великдень сонце грає»

1. Колесніков Андрій, вихованець «Зразкового художнього колективу» творчого об’єднання «Витинанки» комунальної організації (установи, закладу) «Шосткинський міський Центр естетичного виховання Шосткинської міської ради Сумської області», керівник Романцов Сергій Васильович;

2. Сорокових Андрій, вихованець «Зразкового художнього колективу» творчого об’єднання «Витинанки» комунальної організації (установи, закладу) «Шосткинський міський Центр естетичного виховання Шосткинської міської ради Сумської області», керівник Романцов Сергій Васильович;

3. Анодіна Ганна, вихованка творчого об’єднання «Фантазія», комунального закладу – центру позашкільної роботи Путивльської міської ради, керівник Яковенко Н.О.;

4. Стороженко Вікторія, вихованка гуртка «Витинанка з елементами англійської мови» комунальної організації (установи, закладу) Шосткинського міського клубу дитячої та юнацької творчості «Орлятко» Шосткинської міської ради, керівник Радченко Ірина Олександрівна;

5. Костюченко Аліна, вихованка гуртка «Образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва» Дібрівського ліцею – закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Хмелівської сільської ради Роменського району Сумської області, керівник Костюченко Олена Іванівна.

Номінація «Писанкарство»,

тематика – восьмироменна зірка

1. Сотнікова Катерина, вихованка зразкового творчого об’єднання «Флористичні барви» комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, керівник Огнєва Світлана Василівна;

2. Виниченко Євгенія, вихованка зразкового творчого об’єднання «Флористичні барви» комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, керівник Огнєва Світлана Василівна;

3. Сур Євгенія, вихованка гуртка «Колорит» Конотопського Центру дитячо-юнацької творчості Конотопської міської ради Сумської області, керівник Федченко Світлана Олександрівна;

4. Фік Софія, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва «Веселка» Комунального закладу позашкільної освіти Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва», керівник Лахтарина Н.С.

Номінація «Декоративно-художній розпис»,

тематика – весняні птахи

1. Безродна Вікторія, вихованка гуртка «Художнє різьблення по дереву» Станції юних натуралістів Кролевецької міської ради, керівник Пирлик Злата Ігорівна;

2. Козинець Лідія, вихованка гуртка «Петриківський розпис» комунального багатопрофільного закладу позашкільної освіти «Мистецька школа» Буринської міської ради Сумської області, керівник Горбач Антоніна Степанівна;

3. Куліш Гліб, вихованець гуртка «Кольорові долоньки» комунальної організації (установи, закладу) Шосткинського міського клубу дитячої та юнацької творчості «Орлятко» Шосткинської міської ради, керівник Куліш Олена Олегівна;

4. Раїна Анастасія, вихованка «Зразкового художнього колективу» студії образотворчого мистецтва «Мальва», комунальної організації (установи, закладу) «Шосткинський міський Центр естетичного виховання Шосткинської міської ради Сумської області», керівник Михайличенко Тетяна Василівна;

5. Белахіна Анастасія , вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Сонечко», Шосткинської міської станції юних натуралістів Шосткинської міської ради Сумської області, керівник Воронець Анна Олександрівна;

6. Ващенко Лілія, вихованка гуртка «Художній розпис» Лебединського центру позашкільної освіти Лебединської міської ради, керівник Коротич Наталія Григорівна;

7. Куртова Анастасія, вихованка творчого об’єднання «Фантазія», комунального закладу– центру позашкільної роботи Путивльської міської ради, керівник Білик О.О.;

8. Шутько Даша, вихованка гуртка «Декоративний розпис» Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради Сумської області, керівник Косенко Людмила Петрівна;

9. Городнича Дар’я, вихованка гуртка «Декоративний розпис» Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради Сумської області, керівник Косенко Людмила Петрівна;

10. Борщ Марина, вихованка Обтівського ліцею Кролевецької міської ради, керівник Ремесло Вікторія Іванівна;

11. Федюрко Оксана, учениця Конотопської дитячої художньої школи Конотопської міської ради Сумської області, керівник Лященко Олена Михайлівна.

Номінація «Вишивка»,

тематика – серветка «Великодня»

1. Башевник Анастасія, вихованка гуртка «Український сувенір» Лебединського центру позашкільної освіти Лебединської міської ради, керівник Бурлюк Наталія Анатоліївна;

2. Діброва Аліна, вихованка Народного художнього колективу, майстерні художньої вишивки та бісероплетіння Комунального закладу Сумський Палац дітей та юнацтва, керівник Бабенко Наталія Володимирівна;

3. Давидова Інна, вихованка зразкового творчого об’єднання «Українська вишиванка» комунального закладу позашкільної освіти Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва», керівник Мараховська Ю.Ю.;

4. Чех Ірина, вихованка гуртка «Креативне рукоділля» Сумського районного Будинку дітей та юнацтва Верхньосироватської сільської ради, керівник Лисенко Людмила Олександрівна;

5. Лопарьова Анастасія, вихованка гуртка «Народні ремесла» комунального закладу Сумської міської ради - Сумського міського центру еколого - натуралістичної творчості учнівської молоді, керівник Кириченко Лариса Михайлівна.

Номінація «Ткацтво»,

тематика за вибором виконавця

1. Дорош Вероніка, вихованка гуртка «Ткацтво» комунальної організації (установи, закладу) «Шосткинський міський Центр естетичного виховання Шосткинської міської ради Сумської області», керівник Якименко Неля Миколаївна;

2. Шлюєва Єлізавета, вихованка гуртка «Ткацтво» комунальної організації (установи, закладу) «Шосткинський міський Центр естетичного виховання Шосткинської міської ради Сумської області», керівник Якименко Неля Миколаївна;

3. Харченко Іван, вихованець гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» комунального позашкільного навчального закладу «Охтирський міський центр позашкільної освіти-Мала академія наук учнівської молоді», керівник Ткаченко Альона Юріївна;

4. Одинцова Богдана, вихованка гуртка «Народні ремесла» комунального закладу Сумської міської ради - Сумського міського центру еколого -натуралістичної творчості учнівської молоді, керівник Кириченко Лариса Михайлівна.

Номінація «Кераміка»,

тематика – «Символ року прийдешнього»

1. Кужель Неоніла, вихованка гуртка «Гончарство» комунального позашкільного навчального закладу «Охтирський міський центр позашкільної освіти-Мала академія наук учнівської молоді», керівник Гайдуковська Тетяна Сергіївна;

2. Фесенко Варвара, вихованка зразкової майстерні Художньої кераміки комунального закладу Сумський Палац дітей та юнацтва, керівник Базіна Марина Юріївна.

Номінація «Плетіння з природних матеріалів»,

тематика – «Символ року прийдешнього»

1. Руденко Вероніка, вихованка гуртка «Соломоплетіння» комунального позашкільного закладу Білопільської міської ради «Центр дитячої та юнацької творчості», керівник Ткаченко Антоніна Володимирівна.

Номінація «Народна лялька»,

тематика – лялька «Масляна»

1. Радченко Анастасія, вихованка гуртка «Креативне рукоділля», Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені І.Кавалерідзе, керівник Білик Інна Павлівна;

2. Лишенко Сніжана, вихованка гуртка «Виготовлення іграшок-сувенірів» Комунального закладу «Середино-Будський Центр дитячої та юнацької творчості» Середино-Будської міської ради, керівник Хавлук Павло Михайлович;

3. Полув’ян Марія, вихованка гуртка «Світ біжутерії та рукоділля» Будинку дітей та юнацтва Кролевецької міської ради, керівник Трейтяк Тетяна Олександрівна;

4. Єфременко Альона, вихованка гуртка «Сувенір» Конотопського Центру дитячо-юнацької творчості Конотопської міської ради Сумської області, керівник Ушкало Людмила Володимирівна;

5. Карпенко Альона, вихованка гуртка «Сувенір» Конотопського Центру дитячо-юнацької творчості Конотопської міської ради Сумської області, керівник Ушкало Людмила Володимирівна;

6. Покотило Діана, вихованка гуртка «Творча майстерня» позашкільного комунального закладу «Березівський центр дитячої та юнацької творчості» Березівської сільської ради, керівник Покотило Тетяна Вікторівна;

7. Василенко Дарія, вихованка гуртка «Творча майстерня» позашкільного комунального закладу «Березівський центр дитячої та юнацької творчості» Березівської сільської ради, керівник Покотило Тетяна Вікторівна;

8. Муквич Дарія, вихованка гуртка «Творча майстерня» Хмелівського ліцею – закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Хмелівської сільської ради Роменського району Сумської області, керівник Анцібор Людмила Анатоліївна;

9. Коломієць Анна, вихованка гуртка «Виготовлення іграшок- сувенірів» комунального закладу позашкільної освіти Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва», керівник Коваленко В.С.;

10. Савченко Альона, вихованка гуртка «Виготовлення іграшок- сувенірів» комунального закладу позашкільної освіти Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва», керівник Коваленко В.С.;

11. Купріна Юлія, вихованка гуртка «Креативне рукоділля» комунального багатопрофільного закладу позашкільної освіти «Мистецька школа» Буринської міської ради, керівник Бірченко Алла Олексіївна;

12. Ольховик Поліна, вихованка гуртка «Народна творчість» комунальної організації (установи, закладу) Шосткинського міського клубу дитячої та юнацької творчості «Орлятко» Шосткинської міської ради, керівник Жидченко Зоя Іванівна;

13. Вязовченко Анастасія, учениця Конотопської спеціалізованої школи ІІ-ІІІ ступенів №2 Конотопської міської ради Сумської області, керівник Амеліна Тетяна Володимирівна;

14. Смірнова Софія, вихованка гуртка «Сувенірна скринька» Лебединського центру позашкільної освіти Лебединської міської ради, керівник Нездоймишапка Юлія Вікторівна;

15. Соколова Софія, вихованка зразкового творчого об’єднання «Флористичні барви» комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, керівник Огнєва Світлана Василівна;

16. Касянчик Аріна, вихованка гуртка «Сувенір» Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради Сумської області, керівник Христенко Ірина Анатоліївна.

Бажаємо подальших творчих звершень!

Рішення журі...

Фото за номінаціями...

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Що є сумою 5 і 5?

^Вгору