ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Обласний конкурс-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

26.03.2021

25- 26 березня 2021 року комунальним закладом Сумської обласної ради – обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю проведено обласний конкурс-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. У зв’язку з карантинними обмеженнями захід пройшов онлайн.

У конкурсі взяли участь 28 вихованців гуртків початково технічного напряму 14 закладів позашкільної, загальної середньої освіти області.

Програма змагань включала: теоретичне тестування за  Google формою, технічне завдання, складання «Танграму».

За підсумками трьох етапів конкурсу командну першість здобули:

І місце – команда Комунальної організації (установа, заклад) «Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області»;

ІІ місце – команда Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради;

ІІ місце – команда Боромлянського  навчально-виховного  комплексу: загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Боромлянської  сільської ради;

IІІ місце – команда Станції юних техніків Кролевецької міської ради Сумської області;

ІІІ місце – команда Комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

IІІ місце – команда Сумська районна станція юних техніків Верхньосироватської сільської ради.

В особистому заліку переможцями стали:

I етап – «Теоретичний залік»:

I місце – Мокрий Микита, вихованець  Станції юних техніків Кролевецької міської ради Сумської області;

II місце – Божавель Вікторія, вихованка Станції юних техніків Кролевецької міської ради Сумської області;

IІ місце – Целіков Максим, вихованець Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради;

III місце – Єрьомін Олексій, вихованець Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради;

III місце – Ворона Анна, вихованка  Сумська районна станція юних техніків Верхньосироватської сільської ради;

III місце – Бондаренко Дмитро, вихованець Комунальної організації (установа, заклад) «Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області».

II етап – «Виготовлення технічної моделі з окремими рухомими частинами»:

I місце – Алпацький Олександр, вихованець Комунальної організації (установа, заклад) «Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області»;

IІ місце – Бондаренко Дмитро, вихованець Комунальної організації (установа, заклад) «Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області»;

IІ місце – Божавель Вікторія, вихованка Станції юних техніків Кролевецької міської ради Сумської області;

IІІ місце – Касьяненко Владислав, вихованець Боромлянського  навчально-виховного  комплексу: загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Боромлянської  сільської ради;

IІІ місце – Чернік Назар, вихованець Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді;

IІІ місце – Целіков Максим, вихованець Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради.

III етап – «Виготовлення моделі на основі простих геометричних тіл «Танграм»:

I місце – Алпацький Олександр, вихованець Комунальної організації (установа, заклад) «Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області»;

I місце – Бондаренко Дмитро, вихованець Комунальної організації (установа, заклад) «Шосткинська міська станція юних техніків Шосткинської міської ради Сумської області»;

I місце – Целіков Максим, вихованець Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради;

I місце – Коняхіна Поліна, вихованка  Сумська районна станція юних техніків Верхньосироватської сільської ради;

I місце – Єрьомін Олексій, вихованець Глухівського міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради;

ІІ місце – Клець Дмитрій, вихованець Великописарівська станція юних натуралістів Великописарівської селищної ради;

IІІ місце – Касьяненко Владислав, вихованець Боромлянського  навчально-виховного  комплексу: загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Боромлянської  сільської ради;

IІІ місце – Кривенко Яна, вихованка Боромлянського  навчально-виховного  комплексу: загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Боромлянської  сільської ради;

IІІ місце – Шипунова Дар'я, вихованка Комунального багатопрофiльного закладу позашкiльної освiти "Мистецька школа" Буринської міської ради;

IІІ місце – Федоренко Анастасія, вихованка Комунального закладу – центру позашкільної роботи Путивльської міської ради.

Переможці змагань отримали дипломи Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

 

 
 

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, порахуйте 6 + 3.

^Вгору