ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

ОБЛАСНИЙ ЗЛІТ «ПАМ’ЯТАТИ. ВІДРОДИТИ. ЗБЕРЕГТИ»

23.10.2015

Вже п’ять років поспіль восени Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, з метою розвитку творчих інтересів дітей, учнів, вихованців і слухачів з різних напрямів краєзнавства, науково-дослідницької роботи; виховання поваги та бережливого ставлення до історико-культурної спадщини українського народу, природи рідного краю, проводить обласний зліт пошукових загонів загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів «Пам’ятати. Відродити. Зберегти».

21-22 жовтня на базі Дитячо-юнацького оздоровчого закладу «Санаторій-профілакторій «Ровесник» відбувся обласний зліт пошукових загонів загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів «Пам’ятати. Відродити. Зберегти».

Діти презентували результати військово-патріотичної роботи пошукових загонів за минулий навчальний рік. Також учасники зльоту взяли участь у конкурсно-розважальній програмі «Рідний край знати, свій народ шанувати», інтерактивній грі «Подорожуємо Сумщиною». Усі пошукові загони були нагороджені грамотами обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю за активну участь. Діти взяли участь у пізнавально-патріотичному вишколі «Суми-квест», практичному занятті за участі військовослужбовців 27-ї Сумської реактивної артилерійської батареї.

Переможцями зльоту стали загони:

І місце – загін Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2;

ІІ місце – загін Михайлівської ЗОШ Лебединського району;

ІІ місце – загін Білопільського центру дитячої та юнацької творчості;

ІІІ місце – загін Конотопської СШ № 2;

ІІІ місце – загін Миколаївської ЗОШ Роменського району;

ІІІ місце – Верхньосироватської ЗОШ Сумського району.

Усі фото...

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Що є сумою 8 і 9?

^Вгору