ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

ОСІННІ КАНІКУЛИ ЮНИХ КРАЄЗНАВЦІВ

31.10.2014

Туризм та краєзнавство дають виняткову можливість на власні очі побачити красу рідного краю, ознайомитися з історією, культурою, традиціями свого народу, загартуватися як фізично так і морально. Для вихованців туристсько-краєзнавчого відділу кожна подорож – це своєрідне відкриття, можливість зрозуміти, що стоїть за звичним словом «Батьківщина».

Упродовж осінніх канікул юні краєзнавці подорожували Сумщиною: відвідали м. Тростянець, милувалися красою урочища «Нескучне», багато цікавого і нового дізналися в краєзнавчому музеї та музеї шоколаду.

Вихованці відділу побували в с. Могриця Сумського району, де на східній околиці села знаходиться крейдяний кар’єр. Вихованці відвідали музей села, церкву, лісництво. Туристична каша, що приготували юні мандрівники, була дуже смачною! Юні екологи, під час осінніх канікул, побували на гостинах у лелеки, який залишився зимувати в с. Верхня Сироватка. Діти відвідали страусину ферму та поспілкувалися зі старожилами села, від яких дізналися про історію та сьогодення Верхньої Сироватки.

28 жовтня в день 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників вихованці відділу провели лінійку-реквієм «Стоїть у вічній варті Пам'ять».

Під час канікул вихованці стали учасниками пізнавально-розважальних програм «Подорожуємо Україною», «Осіння мозаїка».

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, порахуйте 3 + 3.

^Вгору