ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Переможці конкурсу «Кращий вихованець – кращий гурток» за лютий 2014 року

14.03.2014

Увага! Підведено підсумки конкурсу «Кращий вихованець - кращий гурток».

Вітаємо переможців.

Відділ організаційно-масової роботи

«Кращий гурток» студія «Черліденг»

(керівник: Безрядіна Неля Леонідівна)

"Студія черлідинг"

«Кращий вихованець» Стоцька Катерина

"Стоцька Катерина"

(гурток сучасного танцю «Travel Dance», керівник: Дюбченко Катерина Сергіївна)

Соціально-реабілітаційний відділ

«Кращий вихованець» Ткаченко Марієтта

(гурток «Паперова пластика», керівник: Ткаченко Вікторія Володимирівна)

"Ткаченко Марієтта"

Фізкультурно-спортивний відділ

«Кращий гурток» - гурток «Спортивне орієнтування»

(керівник: Троян Ніна Григорівна)

«Кращий вихованець» Сердюк Юрій

"Сердюк Юрій"

(гурток «Спортивне орієнтування», керівник Троян Ніна Григорівна)

"Гурток Спортивне орієнтування"

Турисько-краєзнавчий відділ

«Кращий гурток» клуб «Сузір’я краєзнавства»

(керівники: Олійник Наталія Вікторівна, Ємець Анна Володимирівна)

«Кращий вихованець» Пушкар Ірина

"Пушкар Ірина"

(клуб «Сузір’я краєзнавства», керівник: Олійник Наталія Вікторівна, Ємець Анна Володимирівна)

"Клуб Сузіря краєзнавства"

Художньо-естетичний відділ

«Кращий гурток» зразкова студія образотворчого мистецтва

«Світ фарб»

(керівник: Москаленко Ольга Анатоліївна)

«Кращий вихованець» Сенько Дарина

"Сенько Дарина"

(зразкова студія образотворчого мистецтва «Світ фарб», керівник: Москаленко Ольга Анатоліївна)

Гуманітарно-оздоровчий відділ

«Кращий вихованець» Шеченко Вероніка

(вокальний ансамбль «Глорія», керівник: Лисак Галина Генадіївна)

"Вокальний ансамбль Глорія"

Еколого-натуралістичний відділ

«Кращий гурток» гурток «Ми працьовиті»

(керівники: Дремлюга Яна Олегівна, Перекрестова Олена Олександрівна)

"гурток Ми працьовиті"

«Кращий вихованець» Гончаренко Софія

(гурток «Флористика та фітодизайн», керівник: Волощенко Ірина Іванівна)

"Гончаренко Софія"

Науково-технічний відділ

«Кращий вихованець» Птащенко Роман та Птащенко Сергій

(гурток «Умілець», керівник: Вербицький Валентин Іванович)

"Птащенко Роман та Птащенко Сергій"

Дослідницько-експериментальний відділ

Кращий гурток: «Радіоелектроніка та приладобудування»

(керівник: Лопаткін Роман Юрійович)

""

Кращий вихованець: Бєлан Михайло, гурток «Радіоелектроніка та приладобудування»

(керівник: Лопаткін Роман Юрійович)

""

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, порахуйте 4 + 5.

^Вгору