Підбито підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»
07.03.2019
![](system/html/07_03_2019_0003-90e4f51e.jpg)
Серед 50 робіт, представлених юними краєзнавцями закладів освіти, України на ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Мій рідний край», треті місця здобули вихованці Охтирського міського центру позашкільної освіти – Малої академії наук учнівської молоді, гуртків комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю