ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

ПРЕС-РЕЛІС VІ обласного конкурсу дитячих вокальних колективів «Співограй»

20.03.2012

17 березня 2012 року відбувся VІ обласний конкурс дитячих вокальних колективів «Співограй», учасниками якого стали понад 600 юних вокалістів 57 вокальних колективів навчальних закладів області, а саме: Охтирського міського ЦДЮТ, Глухівського міського ЦДЮТ, Шосткинського міського ЦЕВ, Сумського міського ПДЮ, Конотопської дитячої школи мистецтв, Сумського районного БДЮ, Тростянецького районного ПДЮ, Ямпільського районного ЦДЮТ, Путивльського районного ЦПР, Краснопільського міського ЦДЮТ, Глухівського районного БТШ, Буринського районного БДЮТ, Сумського ОЦПО та РТМ, Роменської СЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. П.І. Калнишевського, Вирівської ЗОШ І-ІІІ ст. Білопільського району, Краснопільської гімназії, Алтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Кролевецького району, Московського НВК та Беївської ЗОШ І-ІІІ ст. Липоводолинського району, Сумських СШ №№ 25, 29, ЗОШ І-ІІІ ст. №№ 4, 13, Сумської гімназії № 1, Олександрівської гімназії м. Суми.

Організаторами конкурсу є управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації, обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Конкурс проводився за 2-ма рівнями виконавської майстерності: вищим та основним, у трьох вікових категоріях: молодшій, середній і старшій.

Програма виступу конкурсантів середньої та старшої вікових груп складалася з двох різнохарактерних творів, а саме: уривку пісні з виконанням a-capella, та твору з музичним супроводом.

Конкурсний репертуар складався з пісень про Україну, рідний край, дитинство, шкільну та родинну тематику. Вокальні твори супроводжувалися хореографічними композиціями.

Гран-прі конкурсу виборов Зразковий театр пісні «Поляріс» Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, керівник Ольга Хоптинець.

Призові місця серед колективів вищого рівня виконавської майстерності посіли:

у молодшій віковій категорії:

народний вокальний ансамбль «Тру-ля-ля-та» Сумського міського палацу дітей та юнацтва, керівник Сай Олена Василівна – І місце;

зразковий вокальний ансамбль «Фантазія» Сумської спеціалізованої школи № 25, керівник Стародимова Людмила Олегівна – ІІ місце;

зразковий вокально-фольклорний колектив «Дивоцвіт» Сумської спеціалізованої школи № 29, керівник Білоус Ольга Антонівна – ІІ місце;

вокальний ансамбль «Краплинки» Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 13 ім. А.С. Мачуленка, керівник Ситник Ірина Олексіївна – ІІІ місце;

вокальна студія « До-ре-мі-фа-соль-ка» зразкового театру пісні «Поляріс» Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, керівник Хоптинець Ольга Олексіївна – ІІІ місце;

вокальний ансамбль «Росинки» зразкової вокальної студії «Чарівний ключик» Ямпільського районного центру дитячої та юнацької творчості, керівник Зенченко Алла Федорівна – ІІІ місце.

У середній віковій категорії:

зразковий вокально-фольклорний колектив «Дивоцвіт» Сумської спеціалізованої школи № 29, керівник Білоус Ольга Антонівна – І місце;

ансамбль «Співучі перлинки» зразкової вокальної студії «Чарівний ключик» Ямпільського районного центру дитячої та юнацької творчості, керівник Ковальова Світлана Олегівна – ІІ місце;

вокальний ансамбль «Краплинки» Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 13 ім. А.С. Мачуленка, керівник Ситник Ірина Олексіївна – ІІ місце;

народний вокальний ансамбль «Тру- ля-ля-та» Сумського міського палацу дітей та юнацтва, керівник Сай Олена Василівна – ІІІ місце.

У старшій віковій категорії:

зразковий театр – студія естрадної пісні «Мікс» Шосткинського міського центру естетичного виховання, керівник Легейда Ірина Федосіївна – І місце;

вокальний колектив «Сузір’я» Глухівського міського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Смоленський Володимир Сергійович – ІІ місце;

вокальний колектив «Співаночка» Конотопської дитячої школи мистецтв, керівник Трусенко Ірина Віталіївна – ІІ місце;

народний вокальний ансамбль «Тру-ля-ля-та» Сумського міського палацу дітей та юнацтва, керівник Сай Олена Василівна – ІІІ місце;

вокальний колектив «Краплинки» Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 13 ім. А.С. Мачуленка, керівник Ситник Ірина Олексіївна – ІІІ місце;

зразкова вокальна студія «Перлина» Тростянецького районного палацу дітей та юнацтва, керівник Буднік Олена Сергіївна - ІІІ місце.

Лауреатами серед колективів основного рівня виконавської майстерності стали колективи, які ведуть активну концерну діяльність, мають значні мистецькі досягнення, зокрема:

у молодшій віковій категорії:

ансамбль хлопчиків вокально-хорового колективу «Мозаїка», Сумського міського палацу дітей та юнацтва, керівник Паненко Галина Леонідівна – І місце;

вокальний колектив «Перлинки» Сумської загальноосвітньої школи № 4, керівник Гайворонська Олена Олександрівна – ІІ місце;

вокальний ансамбль «Дзвіночка» Недригайлівського районного будинку дитячої та юнацької творчості, керівник Павленко Любов Адамівна – ІІ місце;

вокальний колектив «Каскад» Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, керівник Моря Юлія Володимирівна – ІІІ місце;

вокальний колектив «Джерельце» Салтиківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» Конотопського району, керівник Рябченко Лідія Володимирівна – ІІІ місце;

вокальний колектив «Улыбка» Середино-Будського районного будинку дітей та юнацтва, Ступак Софія Володимирівна – ІІІ місце.

У середній віковій категорії:

вокальний ансамбль «Зорепад» Тростянецького районного палацу дітей та юнацтва, керівник Бабич Лариса Миколаївна – І місце;

ансамбль дівчаток вокально-хорового колективу «Мозаїка», Сумського міського палацу дітей та юнацтва, керівник Паненко Галина Леонідівна – ІІ місце;

вокальний колектив «Унісон» Конотопської дитячої школи мистецтв, керівники Буднік Наталія Олександрівна, Кузнєцова Марина Вікторівна – ІІІ місце.

У старшій віковій категорії:

вокальний колектив «Посульські барви» Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 ім. П.І. Калнишевського, керівник Вовненко Лариса Іванівна – І місце;

вокальний колектив «Промені Сонця» Охтирського міського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Темнишева Марина Владиславівна – ІІ місце;

вокальний колектив «Едельвейс» Середино-Будського районного будинку дітей та юнацтва, керівник Ступак Софія Володимирівна – ІІІ місце;

вокальний колектив «Каскад» Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, керівник Моря Юлія Володимирівна – ІІІ місце;

вокальний колектив «Весна» Олександрівської гімназії, м. Суми, керівник Шерстюк Єлизавета Яківна – ІІІ місце.

Вокально-хореографічну композицію «Усі на футбол» вихованці зразкового ансамблю «Фантазія» з міста Суми під керівництвом Людмили Стародимової присвятили ЕВРО 2012.

Виступи конкурсантів оцінювало компетентне журі:

голова журі: Фоломєєва Наталія Аркадіївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри методики музичного виховання, керівник народного театру – студії «Екстрим» та «Екстрим плюс» обласного науково-методичного центру культури і мистецтв;

члени журі: Куліжнікова Наталія Вікторівна, викладач відділення народнопісенної творчості Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського

Зуєв Сергій Павлович, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри музично-інструментального виконавства, завідувач секції фортепіано Сумського педагогічного університету ім. А.С. Макаренка, аранжувальник.

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, додайте 6 й 9.

^Вгору