ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Школа виховників Джур Сумщини

21.10.2022

20 жовтня 2022 року у межах проєкту «Школа виховників джур. Сумщина» за фінансової підтримки управління молоді та спорту Сумської обласної адміністрації відбулася онлайн-сесія обласної Школи виховників джур.

До участі в заході долучилися 39 учасників (керівники гуртків військово-патріотичного напряму закладів загальної середньої та позашкільної освіти області). До онлайн-сесії також приєдналися директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова, заступник начальника управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації Ольга Резніченко, представник Головного Штабу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») Сергій Неділько, директор комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Лариса Тихенко.

Під час Школи учасники розглянули питання концептуальної ідеї гри «Сокіл» («Джура»), виховних засобів та методик, нормативної бази, форм роботи з учнівською молоддю впродовж навчального року та стратегії розвитку гри.

Школи виховників джур - теоретична та практична підготовка фахівців з організації постійно діючих осередків гри «Джура» та здійснення національно-патріотичного виховання учасників гри «Джура» впродовж навчального року у формі гурткової роботи на базі закладів освіти Сумщини.

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, додайте 2 й 7.

^Вгору