ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

У Сумах пройшли обласні змагання учнівської молоді з автомодельного спорту

18.03.2018

Комунальним закладом Сумської обласної ради – обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю 16 березня 2018 року були проведені обласні змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі).

Вихованці автомодельних гуртків Сумського міського центру науково-технічної творчості молоді, Кролевецької районної станції юних техніків, Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю продемонстрували свої здобутки в цьому виді спорту.

Програмою заходу передбачалися змагання у класах трасових автомоделей: «Retro», «F-1/24» та «G-33».

За підсумками проведення змагань у командній першості переможцями обрано:

I місце – команда Сумського міського центру науково-технічної творчості молоді;

II місце – команда комунального закладу Сумської обласної ради - обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;

III місце – команда Сумського міського центру науково-технічної творчості молоді-2.

Після закінчення напружених перегонів, серед вихованців призові місця розподілилися таким чином:

ІІІ місце — Шишов Ростислав.

Під час змагань вихованці автомодельних гуртків мали можливість не тільки проявити знання та практичні навички, здобуті під час занять у гуртках, а й відчути смак спортивної перемоги.

Переможці змагань були нагороджені дипломами Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю та медалями. Команди-переможці отримали кубки та дипломи відповідного ступеню.