ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

У Сумах провели обласні змагання учнівської молоді з автомодельного спорту

18.03.2017

18 березня 2017 року Комунальним закладом Сумської обласної ради – обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю на базі Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді були проведені обласні змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі).

В змаганнях прийняли участь команди Сумського міського центру науково-технічної творчості молоді, Кролевецької районної станції юних техніків, КЗ СОР - обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Програмою змагань передбачалося визначення переможців в особисто-командній першості у класах трасових автомоделей: «РЕТРО», «F-1/24» та «G-33».

За підсумками проведення змагань у командній першості переможцями обрано:

I місце – команда Сумського міського центру науково-технічної творчості молоді (керівник команди – Лощонов Сергій Анатолійович);

II місце – команда КЗ СОР - обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (керівник команди – Лощонов Сергій Анатолійович);

III місце – команда Сумського міського центру науково-технічної творчості молоді (керівник команди – Муслієнко Яків Іванович).

Після закінчення напружених перегонів, серед вихованців призові місця розподілилися таким чином:

- клас автомоделей «Ретро»:

І місце — Бондар Данило;

ІІ місце — Шишов Ростислав;

ІІІ місце — Твердохліб Артем;

- клас автомоделей «F-1/24»:

І місце — Романенко Максим;

ІІ місце — Твердохліб Артем;

ІІІ місце — Бондар Данило;

- клас автомоделей «G-33»:

І місце — Твердохліб Артем;

ІІ місце — Гузела Андрій;

ІІІ місце — Шишов Ростислав.

Всі переможці були нагороджені дипломами Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю та медалями. Команди-переможці отримали кубки та дипломи відповідного ступеню.

Висловлюємо щиру подяку всім керівникам команд, що знайшли можливість підготувати і привезти дітей на змагання та окрему вдячність Лощонову Сергію Анатолійовичу за підготовлену трасу.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

Підсумкові протоколи можна переглянути тут

За інформацією науково-технічного відділу
КЗ СОР – ОЦПО та РТМ

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Що є сумою 6 і 4?

^Вгору