ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ВІДКРИТИХ ЗМАГАННЯХ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ (ЮНІОРИ) З АВІАМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ (ВІЛЬНОЛІТАЮЧІ МОДЕЛІ)

28.07.2023

З 24 по 28 липня 2023 року в місті Чернівці на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді та Чернівецького центру юних техніків імені Леоніда Костянтиновича Каденюка відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі) (IV ранг).

Команду Сумської області представляли вихованці Конотопського Центру дитячо-юнацької творчості Конотопської міської ради у складі Панченка Кирила, Дубовика Артема, Полонського Максима, Майстренка Назара під керівництвом досвідчених керівників гуртків Солов’я Олександра Володимировича (Конотопський Центр дитячо-юнацької творчості Конотопської міської ради) та Коломійця Миколи Олександровича (комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю). Змагання проводилися в командній та особистій першості у чотирьох класах вільнолітаючих моделей. Діти демонстрували свою майстерність із запусків планерів та у керуванні моделями.

Команда області гідно представила Сумщину та виборола ІІ командне місце за результатами змагань!

Вітаємо юних спортсменів з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Дякуємо всім причетним за можливість участі юних авіамоделістів Сумщини у змаганнях, і в першу чергу Збройним Силам України! Зазначимо, що це перші очні змагання з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі, малі форми моделей літаків) з 24 лютого 2022 року.

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Що є сумою 4 і 9?

^Вгору