ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Участь учнівської молоді області у всеукраїнських конкурсах «Юний дослідник», винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму

20.05.2014

З 14 по 16 травня 2014 року в м. Київ на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбулося два заходи: Всеукраїнський конкурс «Юний дослідник» і конкурс винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму.

До складу делегацій області (19 учасників) увійшли вихованці Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, Охтирського міського центру позашкільної освіти – Малої академії наук учнівської молоді, Роменської міської Малої академії наук учнівської молоді, учні Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9, Баницького НВК Глухівської районної ради.

Призові місця у Всеукраїнському конкурсі «Юний дослідник» вибороли вихованці Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді:

Дубініна Софія – ІІ місце (секція «Рослини навколо нас», тема роботи «Пророщування насіння Авокадо американського на різних субстратах»);

Михайлова Лариса – ІІІ місце (секція «Тваринний світ», тема роботи «Оптимальні умови утримання та розмноження в штучних умовах жаби шпонкової гладенької»);

Мальченко Анастасія – ІІІ місце (секція «Я і природа», тема роботи «Облік та перспективи збору лікарської сировини на берегах озера Чеха»);

У Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму переможцями стали:

секція «Ресурси енергозбереження»

ІІ місце – Литвинов Сергій, вихованець Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;

ІІ місце – Кравченко Олена, вихованка Охтирського міського центру позашкільної освіти – Малої академії наук учнівської молоді;

ІІІ місце – Думчикова Тетяна, вихованка Охтирського міського центру позашкільної освіти – Малої академії наук учнівської молоді;

секція «Екологічно безпечні технології та прикладна екологія»

ІІ місце – Лопошук Богдан, вихованець Роменської міської Малої академії наук учнівської молоді.

Нестеренко Поліна, вихованка Охтирського міського центру позашкільної освіти – Малої академії наук учнівської молоді, перемогла у номінації «Глядацькі симпатії».

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, додайте 1 й 5.

^Вгору