ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Відкритий чемпіонат України серед учнів зі спортивного орієнтування (ІV ранг)

27.07.2021

З 20 до 25 липня 2021 року юні орієнтувальними Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю взяли участь у відкритому чемпіонаті України серед учнів зі спортивного орієнтування (ІV ранг), що відбувся біля с. Артюхівка Зміївської сільської ради Чугуївського району Харківської області. Змагання проходили у заданому напрямку на середніх, подовжених та спринтерських дистанцій. Крім того учасники чемпіонату пройшли навчання з оволодіння технікою та тактикою орієнтування на різних видах дистанцій різної складності, а керівники команд взяли участь у Всеукраїнському семінарі зі спортивного орієнтування.

За результатами трьох стартів команда СОЦПО та РТМ в загальному заліку посіла 14 місце з 22. Найкращий результат показав Короткий Дмитро, посівши ІІІ місце на подовженій дистанції у групі Ч-16.