Вітаємо позашкільників Сумщини – переможців і лауреатів Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти
12.01.2016
![](system/html/28692784-ea8ae278.jpg)
Підбито підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти, що проводився Міністерством освіти і науки України в липні – листопаді 2015 року з метою підвищення якості й удосконалення змісту позашкільної освіти, забезпечення гуртків, секцій, творчих об’єднань позашкільних навчальних закладів навчальною літературою за військово-патріотичним, туристсько-краєзнавчим і фізкультурно-спортивним напрямами позашкільної освіти у категоріях «Навчальні програми» та «Навчальна література».
Відповідно до наказу МОН України від 22.12.2015 №1335 «Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти» переможцями конкурсу за напрямами позашкільної освіти та категоріями визнано:
навчальна програма з позашкільної освіти «Козацький спас» (початковий та основний рівні навчання), Привалов І. В., директор Шосткінського міського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки «Патріот», Лакоза І. М., методист Шосткінського міського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки «Патріот», Крекотіна Т. М., методист комунального закладу Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю;
методичний посібник для керівників гуртків туристсько-краєзнавчого напряму позашкільних навчальних закладів. «Багаття – друг мандрівника» Сиротенко В. В., керівник гуртка «Пішохідний туризм», комунального закладу Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.
Лауреатами Всеукраїнського конкурсу навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів стали:
навчальна програма з позашкільної освіти «Футбол» (початковий, основний, вищий рівні навчання), Білецька О. М., завідуюча відділом, Лупач В. М., керівник гуртка комунального закладу Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю
навчально-методичний посібник для керівників гуртків фізкультурно-спортивного напряму позашкільних навчальних закладів: «Організаційно-технологічні особливості роботи профільного наметового табору позашкільного навчального закладу», Колтакова В. О., методист, Лапа Н. І., керівник гуртка комунального закладу Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної світи та роботи з талановитою молоддю
навчальна програма з позашкільної освіти «Юні екскурсоводи» (основний рівень навчання), Бур’ян О. М., завідуюча відділом Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.
Щиро вітаємо талановитих позашкільників Сумщини з цим визначним досягненням і бажаємо нових творчих здобутків у навчально-виховній і науково-методичній діяльності!