ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з автомодельного спорту (трасові моделі)

12.11.2019

07-10 листопада 2019 року у місті Київ відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з автомодельного спорту (трасові моделі). Команду Сумської області представляли вихованці гуртків Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді та комунального закладу Сумської обласної ради − обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю: Гузела Андрій, Шишов Ростислав, Твердохліб Артем, Буділовський Олександр. Керівник команди: Лощонов Сергій Анатолійович, суддя від команди: Білокур Віктор Іванович.

Команда Сумської області у напруженій боротьбі здобула перемогу у командній першості!

В особистому заліку юні спортсмени Сумщини продемонстрували такі результати:

• єкіпаж у складі Шишова Ростислава та Гузели Андрія зайняли: 1-місце у класі моделей "G-12", 2-місце у класі "Ретро";
  • єкіпаж у складі Твердохліба Артема та Буділовського Олександра посіли 3-місце у класі "G-12";
  • у класі моделей "F-1" Шишов Ростислав став переможцем змагань.

Вітаємо переможців та призерів Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі), бажаємо нових перемог та вдалих стартів!