ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Всеукраїнський фестиваль «Українська паляниця»

21.10.2014

З 15 по 17 жовтня 2014 року у м. Київ в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбувся Всеукраїнський фестиваль «Українська паляниця».

Область на цьому заході представляли Сумський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та Комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Програмою фестивалю було передбачено проведення виставки – презентації досягнень діяльності музеїв хліба, куточків економного та бережливого ставлення до хліба; тематичних конкурсних виступів. Під час конкурсного виступу з теми «Символ щастя і достатку – паляниця золота» вихованці області продемонстрували знання народних традицій рідного краю.

Учасники всеукраїнського фестивалю взяли участь у виїзному практикумі, що проходив на хлібозаводі № 2 ПАТ «Київхліб» та здійснили екскурсію до літературно-меморіального будинку-музею Т.Г.Шевченка «Є пророки і у своїй Вітчизні».

За підсумками роботи Всеукраїнського фестивалю «Українська паляниця» дипломами ІІІ ступеня Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та цінними подарунками нагороджені Будакова Дарина, Дубініна Софія, Некрасова Аліна, Ширшонкова Анна, вихованки Сумського міського ЦЕНТУМ. Подяками Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді були нагороджені Василець Раїса Василівна, керівник музею хліба Сумського міського ЦЕНТУМ, та педагогічний колектив Сумського обласного ЦПО та РТМ.

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Що є сумою 2 і 7?

^Вгору