ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС НА НАПИСАННЯ ЕСЕ «ВІЙНА ЗА СВІЙ ШЛЯХ» (ДИТЯЧИЙ ПОГЛЯД)»

07.12.2022

Підбито підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд)», який проходить за ініціативи Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.

На конкурс з 17 територіальних громад Сумської області від вихованців закладів позашкільної та загальної середньої освіти було надіслано 119 робіт. Авторитетне журі розглянуло представлені роботи та визначило переможців у трьох вікових категоріях.

У молодшій віковій групі (6-10 років), на яку надійшло 30 робіт, переможцями стали: Гавриш Даніл, учень 4 класу Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 (І місце); Кобичев Володимир, вихованець комунального закладу Сумської обласної ради − обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (ІІ місце); Віленська Ксенія, учениця 4 класу закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради (ІІІ місце).

У середній віковій категорії (11-14 років), на яку було надіслано 43 роботи, переможцями стали: Олександр Клименко, учень 8 класу комунальної організації (установа, заклад) «Шосткинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Шосткинської міської ради Сумської області» (І місце); Кавачун Костянтин, учень 8 класу Чорноплатівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Миколи Новомирського Попівської сільської ради (ІІ місце); Ленда Ксенія, учениця 8 класу комунальної установи Сумська загальноосвітня школа № 6 Сумської міської ради (ІІІ місце).

У старшій віковій категорії (15-17 років), на яку надійшло 46 робіт, перемогли: Томкус Маргарита, учениця 10 класу комунальної організації (установа, заклад) «Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей Шосткинської міської ради Сумської області» (І місце); Великород Олеся, вихованка комунального закладу позашкільної освіти Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва» (ІІ місце); Сахненко Захар, учень 10 класу комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради (ІІІ місце).

Також журі відзначило низку лауреатів: 4 у молодшій віковій групі, 5 у середній віковій групі та 6 у старшій віковій групі.

Кожне есе – це унікальна особиста історія дітей та їхніх сімей, жителів прикордонної Сумщини, що зазнала окупації з перших днів війни. Це історії не вигаданих героїв, а реальних дітей, яким, на превеликий жаль, довелося і доводиться переживати трагічні часи. Дітей, яких позбавили права на щасливе дитинство, рідну домівку, навчання в школі, спілкування з друзями й рідними, але які з гордістю усвідомлюють свою приналежність до незалежної й сміливої нації українців. Цими почуттями сповнений кожен рядок і кожне слово маленьких письменників про велике горе і тверду надію в перемогу добра над злом.

Вітаємо переможців та лауреатів!

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, додайте 2 й 5.

^Вгору