ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»

15.08.2020

Вісімнадцять поетичних творів і двадцять дитячих малюнків візьмуть участь у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу». Організаторами конкурсу є Міністерство освіти і науки України, Український державний центр позашкільної освіти, Командування Сухопутних військ Збройних Сил України, Громадська спілка «Вища координаційна рада з питань ветеранів та учасників АТО».

З квітня по червень 2020 року до конкурсу долучились вихованці, учні закладів позашкільної, загальної середньої освіти Сумської області аби своїми роботами надати моральної підтримки воїнам ООС.

На обласний етап конкурсу надійшло 138 дитячих малюнки та 57 віршів. Твори переможців направлені до м.Київ для участі у фінальному етапі, що відбудеться 30 вересня 2020 року.

Переможці обласного етапу – Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу», номінація «Малюнок»

Молодша вікова група (7-10 р.)
колективи вищого рівня виконавської майстерності

1 місце – Дятленко Анастасія , вихованка Народної студії образотворчого мистецтва «Полісяночка» комунального закладу Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості Сумської області, керівник Бабаєва Венера Гарегинівна

2 місце – Ніколаєнко Софія, вихованка Народної студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» комунального закладу Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, керівник Москаленко Ольга Анатоліївна

2 місце – Сибилева Поліна, вихованка Народної студії образотворчого мистецтва «Полісяночка» комунального закладу Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості Сумської області, керівник Бабаєва Венера Гарегинівна

Молодша вікова група (7-10 р.)
колективи основного рівня виконавської майстерності

1 місце – Горкуша Ксенія, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» комунального комплексного закладу позашкільної освіти Буринської міської ради «Будинок дитячої та юнацької творчості», керівник Горбач Антоніна Степанівна;

2 місце – Казаков Назар, вихованець студії образотворчого мистецтва «Чарівна палітра» комунального закладу Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості Сумської області, керівник Казакова Аліна Миколаївна;

3 місце – Шепотько Матвій, вихованець гуртка образотворчого мистецтва «Аквамарин» Центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради, керівник Колесникова-Колодка Світлана Сергіївна;

3 місце – Корчан Ангеліна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво та ДПМ» Лебединського центру позашкільної освіти Лебединської міської ради, керівник Верхова Олена Іванівна.

Середня вікова група (11-14 р.)
колективи вищого рівня виконавської майстерності

1 місце – Тетюра Поліна, вихованка Народної студії образотворчого мистецтва «Полісяночка» комунального закладу Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості Сумської області, керівник Бабаєва Венера Гарегинівна;

2 місце – Юрченко Софія, вихованка студії образотворчого мистецтва «Чарівна палітра» комунального закладу Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості Сумської області, керівник Казакова Аліна Миколаївна.

Середня вікова група (11-14 р.)
колективи основного рівня виконавської майстерності

1 місце – – Дегтяр Дарія, учениця Білопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені С.М. Гордієнка, керівник Муха Наталія Сергіївна;

1 місце – Руяткіна Дар’я, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» комунального комплексного закладу позашкільної освіти Буринської міської ради «Будинок дитячої та юнацької творчості, керівник Горбач Антоніна Степанівна;

2 місце – Політуха Яніна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Палітра» комунального закладу Путивльської районної ради Сумської області – районний центр позашкільної роботи, керівник Хандуріна Аліна Олегівна;

2 місце – Харченко Кіра, учениця комунальної установи Сумська середня школа І-ІІІ ступенів № 10, керівник Саєнко Ірина Валентинівна;

3 місце – Пальощенко Таїсія, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Аквамарин» Центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради, керівник Колесникова-Колодка Світлана Сергіївна;

3 місце – Ді П’єтро Лючія, учениця гуртка образотворчого мистецтва «Чарівна палітра» комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24, керівник Фесько Олена Василівна.

Старша вікова група (15-18 р.)
колективи вищого рівня виконавської майстерності

1 місце – Насеннік Дар’я, вихованка Народної студії образотворчого мистецтва «Полісяночка» комунального закладу Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості Сумської області, керівник Бабаєва Венера Гарегинівна

2 місце – Сергієнко Тетяна, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва «Роменцвіт» Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Івана Кавалерідзе, керівник Рудик Лідія Григорівна

Старша вікова група (15-18 р.)
колективи основного рівня виконавської майстерності

1 місце – Катриченко Валерія, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Аквамарин» Центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради, керівник Колесникова-Колодка Світлана Сергіївна

2 місце – Мандриченко Валерія, вихованка гуртока образотворчого мистецтва «Аквамарин» Центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради, керівник Колесникова-Колодка Світлана Сергіївна

3 місце – Волошина Дарина, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «З Україною в серці» комунального закладу «Березівський центр дитячої та юнацької творчості» Березівської сільської ради, керівник Мешкова Наталія Леонідівна

Переможці обласного етапу – Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу», номінація «Вірш»
Молодша вікова група (7-10 р.)

1 місце – Чала Софія, вихованка комунального закладу Березівської сільської ради «Шевченківський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Суничка»», керівник Пешкова Ірина Леонідівна;

2 місце – Калініченко Анастасія, вихованка комунального закладу Березівської сільської ради «Шевченківський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Суничка»», керівник Пешкова Ірина Леонідівна;

3 місце – Литвин Поліна, вихованка гуртка «Мій рідний край» Куземинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені В.Д. Шаренка Грунської сільської ради Охтирського району, керівник Павленко Олена Василівна;

3 місце – Курган Марія, вихованка комунального закладу «Районний будинок творчості школярів» Глухівської районної ради, Есманська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Самодєлова Віра Іванівна;

3 місце – Яковченко Назарій, вихованець комунального закладу «Районний будинок творчості школярів» Глухівської районної ради, Есманська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Самодєлова Віра Іванівна.

Середня вікова група (11-14 р.)

1 місце – Повидиш Валерія, вихованка гуртка «Пролісок» Дубов’язівського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Дубовязівської селищної ради Конотопського району, керівник Беседа Жанна Миколаївна;

2 місце – Мірошниченко Артем, учень Ворожбянського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 4 Білопільської районної ради;

2 місце – Годун Богдан , вихованець гуртка «Мій рідний край» Куземинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Павленко Олена Василівна.

2 місце – Анісімова Анна, вихованка гуртка «Юні екскурсоводи» Лебединського центру позашкільної освіти, керівник Зелінська Ірина Іванівна

3 місце – Кулєш Поліна, вихованка комунального закладу «Районний будинок творчості школярів Глухівської районної ради, Некрасівський НВК», керівник Конопля Галина Іванівна;

3 місце – Кононенко Світлана, вихованка гуртка «Пролісок» Дубов’язівського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Дубовязівської селищної ради Конотопського району, керівник Беседа Жанна Миколаївна;

3 місце – Василенко Едуард , учень Ворожбянського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 4 Білопільської районної ради;

3 місце – Тараспольська Лілія, вихованка гуртка «Юні журналісти» Лебединського центру позашкільної освіти , керівник Федірко Анастасія Миколаївна

3 місце – Книшова Марія, вихованка комунального закладу «Районний будинок творчості школярів» Глухівської районної ради, Будівельнівського навчально-виховного комплексу, керівник Дубина Катерина Сергіївна;

3 місце – Радченко Лада, вихованка гуртка «Проба пера» комунального закладу Березівської сільської ради «Березівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Веселка»», керівник Мамай Олена Миколаївна.

Старша вікова група (15-18 р.)

1 місце – Волошко Олег, вихованець гуртка «Фольклористика» комунального комплексного закладу позашкільної освіти Буринської міської ради «Будинок дитячої та юнацької творчості», керівник Кладько Тетяна Сергіївна;

2 місце – Гаращенко Світлана, вихованка гуртка «Юні журналісти» Лебединського центру позашкільної освіти, керівник Федірко Анастасія Миколаївна;

3 місце – Таран Карина , вихованка, гуртка «Любисток» комунального закладу Березівської сільської ради «Слоутський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Волошка», керівник Непомняща Тамара Іванівна.

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Будь ласка, порахуйте 8 + 7.

^Вгору