ОЦПО та РТМ » Новини » Новина

Всеукраїнський конкурс «Український сувенір»

24.03.2021

Вітаємо переможців і призерів Всеукраїнського конкурсу

«Український сувенір»!

 І місце:

-          Дубовік Аліса, вихованка зразкового творчого об’єднання «Флористичні барви» комунального закладу Сумської обласної ради-обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, за творчу роботу «Лілії», керівник Огнєва Світлана Василівна;

-          Руденко Вероніка, вихованка гуртка «Соломоплетіння» комунального позашкільного закладу Білопільської міської ради «Центр дитячої та юнацької творчості», за творчу роботу  «Солом’яний символ Різдва», керівник Ткаченко Антоніна Володимирівна;

-          Єпишко Анжеліка, вихованка гуртка «Творча майстерня» позашкільного комунального закладу «Березівський центр дитячої та юнацької творчості» Березівської сільської ради, за творчу роботу «Різдвяний янгол», керівник Покотило Тетяна Вікторівна.

ІІ місце:

-          Покотило Діана, вихованка гуртка «Творча майстерня» позашкільного комунального закладу «Березівський центр дитячої та юнацької творчості» Березівської сільської ради, за творчу роботу  «Різдвяна мотанка», керівник Покотило Тетяна Вікторівна.

ІІІ місце:

-          Дігтяренко Анастасія, вихованка зразкового творчого об’єднання «Українська вишиванка» комунального закладу позашкільної освіти Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва», за творчу роботу «Лялька-мотанка», керівник Мараховська Юлія Юріївна;

-          Коломієць Анна, вихованка гуртка «Виготовлення іграшок-сувенірів» комунального закладу позашкільної освіти Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва», за творчу роботу «Господиня з яблуками», керівник Коваленко Валентина Сергіївна. 

У номінації «Подарунок воїну» відзначені:

-          Руденко Олександр, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» Сумської районної станції юних техніків, за творчу роботу «Коник», керівник Глазова Ольга Іванівна;

-          Шведенко Вячеслав, вихованець гуртка «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво» комунального позашкільного навчального закладу «Охтирський міський центр позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді», за творчу роботу «Козацька слава», керівник Шведенко Яна Сергіївна;

-          Омельченко Анастасія, вихованка гуртка «Гончарство» комунального позашкільного навчального закладу «Охтирський міський центр позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді», за творчу роботу «Парочка Семен та Одарочка», керівник Гайдуковська Тетяна Миколаївна;

-          Анцібор Владислава, вихованка гуртка «Творча майстерня» Роменського районного центру дитячої та юнацької творчості, за творчу роботу «Круп’яничка», керівник Анцібор Людмила Анатоліївна.

Бажаємо юним майстрам нових творчих звершень!

 

 
 

Назад

Ваші запитання, повідомлення, відгуки




Що є сумою 7 і 1?

^Вгору