Особистості МАН

Кравченко Дарина, слухач Конотопської міської МАН. У 2015 році на ІІ (обласному) етапі посіла І місце у секції педагогіки, учасник ІІІ (Всеукраїнського) етапу. У 2016 році учасниця захищала 4 наукові роботи на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту, з яких здобула ІІІ місця у секціях правознавство, українська література та фольклористика. У 2016-2017 навчальному році у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України посіла два І місця в секціях: геологія, геохімія і мінералогія та педагогіка. У ІІІ (Всеукраїнському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України зайняла ІІІ місце в секції геологія, геохімія і мінералогія. У складі шкільної команди у Всеукраїнському турнірі юних натуралістів посіла ІІІ місце. Була учасником Всеукраїнського турніру з географії.

Супрун Юлія, слухач Сумського територіального відділення МАН України. У 2016 році призер ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції математики (ІІІ місце), переможець ІІ та ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. У 2017 році посіла І місце на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції екологічно-безпечні технології і ресурсозбереження, посіла ІІ місце у Всеукраїнській виставці молодіжних проектів «Майбутнє України», перемогла у національному відборі Міжнародного конкурсу «Intel-Техно» і у складі команди України взяла участь у фінальному етапі конкурсу у м. Лос-Анджелес США.

Довгаль Ольга, слухач Сумського територіального відділення МАН України, учениця Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10. У 2015-2016 навчальному році отримала ІІ місце в секції кліматологія та метеорологія на ІІІ (Всеукраїнському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України посіла. У ІХ Міжнародному турнірі з українознавства отримала ІІ місце, у Всеукраїнському турнірі юних натуралістів – ІІІ місце. У 2016-2017 навчальному році у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України посіла два І місця в секціях кліматологія та метеорологія та всесвітня історія. У ІІІ (Всеукраїнському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України посіла І місце в секції кліматологія та метеорологія. Була учасником Всеукраїнського турніру з географії.

Петрушенко Едуард, слухач Сумського територіального відділення МАН України, учень Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10. У 2015-2016 навчальному році у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України посів І місце в секції гідрологія. Посів ІІ місце в обласній краєзнавчій конференції «У світі краєзнавчих відкриттів». У 2016-2017 навчальному році у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України посів І місце в секції «гідрологія». У ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України виборов ІІ місце в секції гідрологія. Був учасником Всеукраїнського турніру з географії. Брав участь у Всеукраїнському конкурсі з екології Dream ECO.

Расенко Карина, слухач Сумського територіального відділення Малої академії наук України. У 2016-2017 н.р. у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України посіла ІІ місце в секції психологія та у ІІІ етапі - ІІ місце. Неодноразова переможниця ІІ етапу учнівських олімпіад.

Бабич Вероніка, слухач Сумського територіального відділення Малої академії наук України. У 2016-2017 н.р. у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України посіла ІІ місце в секції біологія людини та у ІІІ етапі - ІІ місце. Взяла участь у школі-семінар «Сучасні методи дослідження мозку», яка проходив у рамках VII Міжнародного конгресу Українського товариства нейронаук, Всеукраїнській хіміко-біологічній школі. У складі команди України проходила навчання у Міжнародній школі з біології на базі лабораторії BioCEN у м. Варшава Республіки Польща.

Міронець Артем, слухач Сумського територіального відділення Малої академії наук України. У 2016-2017 н.р. у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України посів І місце в секції зоологія та ботаніка та у ІІІ етапі - ІІІ місце. Неодноразовий переможець ІІ етапу учнівських олімпіад.

Біцан Ігор, слухач Сумського територіального відділення Малої академії наук України. У 2016 році посів ІІ місце на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, у 2017 - ІІІ місце на ІІІ етапі у секції прикладна математика. Неодноразовий учасник та переможець ІІ та ІІІ етапів учнівських олімпіад.

Кондус Олексій, слухач Сумського територіального відділення Малої академії наук України. У 2016-2017 н.р. у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України посів І місце в секції експериментальна фізика та у ІІІ етапі - ІІІ місце. Неодноразовий переможець ІІ етапу учнівських олімпіад.

Прощенко Вадим, слухач Сумського територіального відділення Малої академії наук України. У 2017 році у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України посів І місце в секції математичне моделювання та у ІІІ етапі - ІІ місце. Неодноразовий учасник та переможець ІІІ та IV етапів учнівських олімпіад з математики та хімії.

Соловей Дар’я, слухач Сумського територіального відділення Малої академії наук України. Взяла участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України і посіла у секції економіка у 2016 році ІІІ місце на ІІІ етапі, у 2017 - І місце на ІІ етапі та два ІІІ місця на ІІІ етапі конкурсу у секціях економічна теорія та історія економічної думки та мікроекономіка і макроекономіка. Неодноразовий учасник та переможець ІІІ та IV етапів учнівських олімпіад з математики та економіки.

Мечик Павло, слухач Сумського територіального відділення Малої академії наук України. У 2017 році у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України посів І місце в секції технологічні процеси та перспективні технології та у ІІІ етапі - ІІІ місце. Неодноразовий учасник учнівських олімпіад.

Катюжинська Анастасія – слухач Сумського територіального відділення МАН України. Неодноразовий призер та переможець Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в секції української мови. 2016 рік – ІІІ місце в ІІ (обласному) етапі, тема «Національно забарвлена лексика в повісті М. Коцюбинського «Тіні забутих предків»; 2017 рік – І місце в ІІ (обласному) етапі тема «Акцентологічна компетентність учнів старшої загальноосвітньої школи в системі вивчення української мови», ІІІ місце в ІІІ (Всеукраїнському) етапі. Призер ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури: 2015 рік – ІІІ місце, 2016 рік – ІІІ місце.

Вольвач Вікторія – слухач Сумського територіального відділення МАН України. Призер Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН: 2017 рік – ІІ місце в ІІ (обласному) етапі, тема «Образно-символічна рецепція астрального культу в українському фольклорі зимового циклу», ІІІ місце в ІІІ (Всеукраїнському) етапі. Неодноразовий призер Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства: 2016 рік – ІІ місце у ІІ (районному) етапі, 2017 рік – ІІІ місце у ІІІ (міському) етапі. 2015-2016 н.р. – ІІІ місце в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. 2015-2016 н.р. – ІІ місце в ІІ (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу імені Петра Яцика.

Лопа Яна – слухач Сумського територіального відділення МАН України. Призер Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН: 2017 рік – ІІ місце в ІІ (обласному) етапі, тема «Речевой портрет подростков в повести А.В.Жвалевского и Е.Б. Пастернак «Шекспиру и не снилось!»», ІІІ місце в ІІІ (Всеукраїнському) етапі. Неодноразовий призер та переможець Всеукраїнських учнівських олімпіад: 2016 рік – ІІ місце у ІІ (районному) етапі олімпіади з історії України; ІІ місце у ІІ (районному) етапі олімпіади з англійської мови; І місце у ІІ (районному) етапі олімпіади з російської мови та літератури; І місце у ІІ (районному) етапі олімпіади з української мови.

Суходуб Сергій Вікторович, учень 9 класу Глухівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів ім. М.І.Жужоми Сумської обласної ради м. Глухів, Сумська область, слухач секції археології Сумського територіального відділення Малої академії наук України. У 2016 – 2017 навчальному році Сергій посів ІІ місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції «Археологія» та ІІІ місце у ІІІ (всеукраїнському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції «Археологія»; І місце у міському етапі краєзнавчої вікторини «Рідна Сумщина»; ІІ місце у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з історії. У 2015 – 2016 навчальному році – ІІ місце в конференції «Перший крок в науку» у секції «Археологія».

Дудка Едуард Сергійович, учень 10 класу Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. П.І.Калнишевського, слухач секції історії України Роменської міської Малої академії наук учнівської молоді. Едуард посів І місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції історії України; ІІІ місце ІІІ (всеукраїнському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України; ІІ місце у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «Крок до знань-2017»; ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі юних дослідників «МАН-Юніор Дослідник»; фіналіст ХІІІ Міжнародного конкурсу творчих робіт школярів та вчителів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності» (до 75-ї річниці трагедії Бабиного Яру); учасник обласної краєзнавчій конференції учнівської молоді «Герої сучасності – серед нас»; І місце у Всеукраїнській громадянській акції школярів України «SOS – Історична пам’ятка. Досліджуємо і зберігаємо разом».

Минець Софія Сергіївна, учениця 11 класу Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, слухач секції географії Роменської міської Малої академії наук учнівської молоді. Софія посіла І місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України; ІІІ місце у ІІІ (всеукраїнському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України; ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Глива Юлія

Протягом чотирьох років Юлія брала участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. У 2005 році зайняла III місце на ІІ (обласному) етапі конкурсу, у 2006 році – II місце, а в 2007 році – I місце. У 2007 році на ІІІ (Всеукраїнському) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН посіла III місце.

Зараз Глива Юлія навчається на V курсі в Сумському державному педагогічному університеті ім. А. С. Макаренка на природничо-географічному факультеті за спеціальністю «Географія та біологія». Має намір стати членом СНО (Студентська Наукова Організація) і серйозно займатися науково-дослідницькою діяльністю. А свої вже набуті знання передає случахам МАН, вона працює керівником гурткової роботи в Сумському територіальному відділені малої академії наук України.

Ковальчук Олександр

Олександр тричі захищав свою науково-дослідницьку роботу під час обласного, двічі – всеукраїнського етапів конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт.

У 2006 році брав участь в обласному екологічному конгресі (І місце), Всеукраїнському осінньому колоквіумі школярів “Космос. Людина. Духовність” у м.Ужгороді, у 2007 році - у V Міжнародному екологічному конгресі в м.Києві.

І нині студент V курсу природничо-географічного факультету Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка підтримує зв’язки зі своєю alma-mater – Сумським територіальним відділенням Малої академії наук: проводить практичні та лекційні заняття з біології для слухачів МАН першого року навчання, які лише починають своє нелегке сходження на науковий Олімп. Закінчивши Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка, має серйозні наміри пов’язати своє життя з наукою та вступити до аспірантури Інституту зоології НАН України.

Козолуп Ірина

За результатами Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2002 році стала призером, а в 2003 - переможцем ІІ етапу в секції «Психологія».

Бере активну участь у громадську житті міста: 2001 – 2002 р.р. – заступник голови Сумської обласної організації Всеукраїнського громадського центру „Волонтер”, 2003 – 2004 р.р. – заступник голови студентського самоврядування СумДПУ ім. А.С. Макаренка та голова Сумської міської громадської організації „Соціум”, 2005 – 2006 р.р. – голова комісії з питань організації культурно-масових заходів Сумської міської громадської організації „Студентська Республіка”, 2007 рік – заступник голови Благодійного фонду „Перлина”.

За творчі досягнення у 2005 та 2006 роках нагороджена грамотами міського голови у номінації „Громадська діяльність”.

У 2007 році відзначена подякою Міністра освіти і науки України за відмінне навчання, активну участь у науково-дослідницькій роботі і громадському житті.

З 2011 Козолуп Ірина – заступник начальника Управління у справах сім’ї, дітей та молоді.

Найповніше життєву позицію Ірини можна висловити через слова московського психолога М. Козлова «Щоб ти не робив, кількість добра в цьому світі повинна збільшуватись».

Ганиченко Юрій

З 2003 по 2006 роки навчався на двох відділеннях Сумського територіального відділення Малої академії наук України на секціях математики та української літератури. У 2004 році став її дійсним членом. Брав участь у конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт.

Під час навчання в МАН вісім разів захищав свої роботи: чотири рази на ІІ (обласному) і стільки ж – на ІІІ (Всеукраїнському) етапах конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, виборюючи призові місця.

Навчаючись в Київському національному університеті ім. Т.Г. Шевченка на ІІ курсі магістратури, продовжує підтримувати зв’язки з Малою академією наук. Є науковим керівником переможців ІІ та ІІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2008 році Третяк Ганни, у 2009 році Мартиненко Вікторії, у 2010, 2011 роках Мельник Оксани.

Федоренко Сергій

Займався науково-дослідницькою роботою в Сумському територіальному відділенні Малої академії наук у секції «Історичне краєзнавство» та «Історія України» протягом трьох років. Неодноразовий переможець ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. У 2004 році Федоренко Сергій посів І місце на всеукраїнському етапі конкурсу-захисту. За досягнення під час навчання у Малій академії наук, перемоги у Всеукраїнських етапах олімпіад і турнірів з історії та правознавства ввійшов до шестірки найкращих випускників Сумської області 2004 року. У тому ж році став студентом Національного університету «Києво-Могилянська академія» факультету соціальних наук та соціальних технологій.

Ткаліч Дмитро

Лауреат стипендії Президента України у 2010 році, переможець (І місце) обласного та всеукраїнського етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у секції «Історичне краєзнавство» в 2009 та 2010 роках, переможець Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Ідея соборності України: творчість Т.Г. Шевченка; народ, суспільство, держава, родина. минуле, сучасне і майбутнє»

З 2010 року навчається в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка.

Алфімова Аліна

З 2009 року працює над науково-дослідницькою роботою «Благодійна діяльність Православної церкви на території Сумщини в ХІХ – початку ХХ століття».

Результати свого дослідження Алфімова Аліна успішно презентувала на різноманітних конкурсах і конференціях, ставши переможцем: ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції релігієзнавства та історії релігії у 2010 році (ІІ місце), у 2011 році (І місце); Всеукраїнського колоквіуму школярів «Космос. Людина. Духовність» у 2010 році (ІІ місце); міжнародної наукової конференції школярів «Відкриття» у 2010 році (ІІ місце); всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2011 році (ІІ місце).

У 2011 році стала студенткою Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка.

Кириченко Роман.

З 2010 року працює в секції «Соціологія» Сумського територіального відділення МАН України над науково-дослідницькою роботою «Контент-аналіз агітаційних матеріалів політичних сил в період української національно-визвольної революції 1917-1921рр.»

Лауреат стипендії Президента України у 2011 році, переможець (І місце) обласного та всеукраїнського етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2011 році у секції «Соціологія».

Неодноразовий переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції соціології: у 2013, 2012, 2011 роках – І місце. Учасник Німецько-українського дитячого аерокосмічного університету. Учасник Міжнародного конкурсу молодих соціологів у 2013 р.

Вперше в історії Малої академії наук три роки поспіль посідав І місце на ІІІ (всеукраїнському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції соціології (у 2013, 2012, 2011 роках).

Казбан Анна

Лауреат стипендії Президента України, переможець Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у секції «Англійська мова» у 2009р. (І місце).

Навчається на ІІІ курсі в Київському національному університеті ім. Т.Г. Шевченка.

Пилипчук Ярослав

Лауреат стипендії Президента України у 2008 та 2010 роках, переможець Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції «Історія економічної думки», у 2008, 2009, 2010 роках.

Нині студент ІІ курсу Київського національного економічного університету.

Мартиненко Вікторія

Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в секції «Математика» у 2007, 2008, 2009 роках та всеукраїнського етапу конкурсу-захисту у 2009 роках, переможець національного етапу Міжнародного конкурсу «Intel – Еко Україна», неодноразовий переможець обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Студентка ІІІ курсу Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка.

Мельник Оксана

Неодноразовий переможець ІІ етапу (обласного) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН. У секції математики у 2009 році вона посіла ІІ місце, у секції математичного моделювання у 2010 році - І місце, у секції математики у 2011 році - І місце; переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницької робіт учнів – членів МАН у секції математики у 2010, 2011 роках – ІІІ місце; переможець Всеукраїнського турніру «Юних математиків» - ІІІ місце; переможець національного етапу Міжнародного конкурсу «Інтел - Техно» у секції математики у 2010 році - ІІ місце. З 8 класу неодноразовий переможець ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін хімія, математики. Учасник ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики. Студентка І курсу Сумського державного університету.

Андрусенко Аліна

Лауреат стипендії Президента України переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН секції фізика у 2009 році, у 2011 році переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницької робіт учнів – членів МАН у відділенні комп’ютерних наук. Переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницької робіт учнів – членів МАН у секції інформаційних систем, баз даних та систем штучного інтелекту у 2011 році (ІІ місце).

Горшеніна Євгенія

Неодноразовий переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції кліматології та метеорології: у 2012 році – І місце, у 2013 році – І місце. Призер ІІІ (всеукраїнського) етапу конкурсу-захисту у 2012 році (ІІІ місце) та переможець у 2013 році (І місце) у секції кліматології та метеорології. Переможець Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «Геліантус» у 2012 – ІІІ місце, у 2013 – І місце.

Рамазанова Діана

Неодноразовий переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України: у секції медицини у 2012 році – ІІ місце, у 2013 – І місце, у 2013 році у секції української мови – І місце, переможець ІІІ етапу у 2013 році – І місце у секції медицини.

Храмченко Микола

Неодноразовий переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секціях фізики: у 2011р. – ІІ місце, у 2012 – ІІІ місце, у 2012 році у секції інформатики ІІ місце, призер ІІІ етапу (ІІІ місце) у 2013 році у секції інформаційних систем, баз даних та систем штучного інтелекту. Переможець Балтійського науково-інженерного конкурсу наукових робіт у 2013 р. (ІІІ місце), Всеукраїнського конкурсу юних раціоналізаторів та винахідників «Природа – людина – виробництво – екологія» у 2013 р. (І місце), Всеукраїнського конкурсу Екософт «INFOMATRIX» у 2013 р. (І місце).

Потапенко Катерина

Неодноразовий переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секціях математики: у 2011р. – ІІІ місце, у 2013 р. – ІІІ місце; у 2012 р. у секції інформатики І місце, у 2013 р. - ІІ місце, у 2013 р. у секції літературної творчості – ІІ місце. Призер ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції інформатики у 2012 р. – ІІ місце, у 2013 році – ІІІ місце. Призер Всеукраїнського турніру «Юних математиків» (ІІ місце), обласного конкурсу мовознавців ім. Т. Шевченка (ІІ місце), обласного конкурсу юних економістів (ІІІ місце).

Бєлан Михайло

Призер ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2013 році у секції науково-технічної творчості та винахідництва – ІІІ місце, у секції авіа - та ракетобудування, машинобудування та робототехніки – ІІ місце. Призер Національного етапу Міжнародного конкурсу «Інтел-Техно-2013» (ІV місце). Призер всеукраїнського конкурсу наукових робіт «Дотик природи» у 2013 році (ІІ місце). Слухач Міжнародної наукової школи з фізики для школярів (м. Церн, Швейцарія).

Пшеничка Богдан

Неодноразовий переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції геології: у 2011 році – ІІ місце, у 2012 році – ІІ місце, у 2013 році – І місце. Переможець ІІІ (всеукраїнського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції геології у 2013 році (ІІ місце). Призер краєзнавчої вікторини «Рідна Сумщина» у 2011 та 2012 роках; переможець Всеукраїнського етапу конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням «Об’єднаймося ж, брати мої!» у 2011 та 2013 роках; переможець міжнародної історичної олімпіади «1812 рік та Україна»; призер ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики у 2013 році (ІІ місце); призер ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії у 2013 році (ІІІ місце).

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Що є сумою 1 і 2?

^Вгору