ОЦПО та РТМ » Позашкільний олімп Сумщини » Гуманітарно-оздоровчий

Гуманітарно-оздоровчий

Дитинство – початок життєвого шляху. Дитина щодня відкриває для себе щось нове, збагачуючи свій внутрішній світ, в якому з’являються перші паростки творчості та обдарованості. Тому так важливо своєчасно й дбайливо підтримати дитину в її вподобаннях, дати можливість розкрити свої таланти.

Гуманітарно-оздоровчий відділ – перша сходинка малечі на шляху до чудової країни творчості – країни Позашкілля.

Гармонійний розвиток дітей дошкільного віку забезпечить ШКОЛА РАННЬОГО ТВОРЧОГО РОЗВИТКУ «СВІТЛЯЧОК», де створено всі умови для того, щоб малята, залишаючись у чарівному світі дитинства та гри, робили цікаві відкриття, розвивали творчі здібності.

КЛУБ ЗНАВЦІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ «FRIENDSHIP» пропонує цікаве поєднання ігрових інтерактивних форм вивчення англійської мови з образотворчим мистецтвом і комп’ютерними технологіями, конкурсами, пізнавально-розважальними програмами та екскурсіями.

ВОКАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ «ГЛОРІЯ» ТА ХОРЕОГРАФІЧНИЙ АНСАМБЛЬ «ПІРУЕТ» долучають до музично-танцювальної діяльності, участі у різноманітних святах, концертних програмах, фестивалях.

ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ – діти знайомляться з образотворчим та декоративно-ужитковим мистецтвом, творчістю відомих художників та традиціями українського народу.

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, додайте 2 й 4.

^Вгору