Анонси


Проект «Голос кровi – ми Українці»

З метою вдосконалення змісту і засобів національно-патріотичного виховання підростаючого покоління продовжується робота за завданнями обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!». З умовами участі в заходах проекту можна ознайомитися у рубриці: організаційно-координаційна робота (проектна діяльність).

Лист ОЦПО та РТМ від 06.02.2018 № 76


Методико-педагогічні традиції закладу - тиждень педагогічної майстерності

Долучайтеся до корисної справи – збереження життя птахів узимку!

Вихованці гуртка «Юні орнітологи» (керівник Темченко Л.Г.) закликають усіх небайдужих приєднатися до акції «Годівничка».

Узимку птахам дошкуляє не холод, а голод. У засніженому довкіллі така необхідна енергія для їхнього життя захована у насінні соняшника, кавуна, вівса, проса, ячменю, пшениці; плодах горобини, калини; різних крупах, крихтах білого хліба, шматочках сала тощо, які людина може розмістити в імпровізованій їдальні для птахів.

Існує багато різновидів годівничок, які можна легко виготовити вдома.

Найкраще робити годівнички з дахом, щоб на корм не потрапляли сніг, дощ.

Найпростішою годівницею є звичайна фанерна дощечка з бортом  2 - 5 см, розвішувати їх краще під навісом біля будинку, на балконі. Досить годівницю виявити одному птахові, як через кілька днів на ній годуватиметься вся зграя, яка тримається в даному районі.

Із закритого типу годівниць можна рекомендувати годівницю-автомат, у якій корм висипається в міру з’їдання його птахами. Годівницю-автомат можна зробити з пластикової пляшки.

Добова норма зерна на одного птаха приблизно становить 25-30 г. Бажано, щоб у годівничці був пісок, або дрібний гравій, потрібний птахам для перетирання корму в шлунку. 

 Збережені життя птахів узимку – це гарантія зменшення чисельності шкодочинних комах влітку, збільшення кількості ароматних і соковитих фруктів, отримання насолоди від пташиного співу!

Виготовте і розмістіть годівнички; слідкуйте, щоб у них завжди був корм, спостерігайте за птахами, фіксуйте цікаві моменти.

Поділіться своїми враженнями, фотографіями на сторінці нашого закладу у Facebook!


«Кожна дитина має право»

З метою створення умов для рівного доступу дітей до якісної позашкільної освіти, популяризації сучасних форм роботи з дітьми, напрямів позашкільної освіти засобами просвітницької та соціально-педагогічної діяльності з 01.01.2018 року в області реалізовується соціально-освітній проект «Кожна дитина має право».

З умовами участі в заходах проекту можна ознайомитися у рубриці: організаційно-координаційна робота (проектна діяльність).

Лист ОЦПО та РТМ від 24.01.18 № 42 Про організацію роботи за завданнями обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право»

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Що є сумою 3 і 6?

^Вгору