ОЦПО та РТМ » Новини

Новини

Чудові сувеніри

16.02.2018

Вихованці гуртка «Умілі руки» науково-технічного відділу Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (керівник гуртка Гаєва Л.В.) виготовили подарунки до Дня Валентина.

Детальніше »

«Здоровим бути здорово!»

16.02.2018

Під таким гаслом працюють педагоги у гуманітарно - оздоровчому відділі. Розпочався «Тиждень здоров’я», до якого і вихованці, і керівники гуртків активно готувалися: виготовляли стіннівки, вчили вірші, прислів’я та загадки про здоров’я.

Детальніше »

Це був неймовірний вечір!

16.02.2018

Нарешті наші діти трохи відпочили від уроків і з головою занурились у круту атмосферу, яку створювали непосидючі лідери. У нас вийшла справжня стильна вечірка! Кожен учасник до дрібниць продумував собі образ, а насичена програма весь час тримала всіх на танцполі.     

Детальніше »

Вітаємо учасників Всеукраїнського науково-технічного конкурсу Intel Eko Україна 2018!

13.02.2018

Слухачі Сумського територіального відділення МАН Міронець Артем, учень 10 класу Сумської обласної гімназії-інтернату для талановитих  та творчо обдарованих дітей, і Кравченко Роман, учень 10 класу Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені П. І. Калнишевського, взяли участь у ІІ (очному) етапі Всеукраїнського конкурсу «Intel Eko Україна 2018» національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF 2018 (International Science and Engineering Fair).

За результатами участі в заході Міронець Артем посів ІІІ місце. Вітаємо призера та бажаємо успіхів у подальшій науково-дослідницькій діяльності!

Детальніше »

Свято до дня Святого Валентина

13.02.2018

10 лютого в туристсько-краєзнавчому відділі Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулося свято до дня Святого Валентина. Вихованці ознайомилися з історією свята, традиціями святкування дня Святого Валентина в різних країнах світу, взяли участь у конкурсно-пізнавальній програмі, виготовили 3-Д листівки, майстер-класі «Краватка Валентина». Упродовж свята працювала пошта валентинок.. Захід пройшов у дружній атмосфері, подарував присутнім гуртківцям гарний настрій та заряд бадьорості.

Детальніше »

Архів новин

Оголошення

Вимоги щодо написання, оформлення та представлення учнівських наукових робіт

09.01.2015

Перелік наукових відділень і секцій Сумського територіального відділення Малої академії наук України

05.06.2013

Перелік наукових відділень і секцій Сумського територіального відділення Малої академії наук України

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Що є сумою 8 і 2?

^Вгору