ОЦПО та РТМ » Новини

Новини

Обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі)

22.09.2019

20-22 вересня 2019 року у місті Конотоп Сумської області відбулися обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі). Організатори змагань: комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю та Конотопський центр дитячо-юнацької творчості Конотопської міської ради.

У змаганнях взяли участь команди Конотопської станції юних техніків Конотопської міської ради Сумської області, Конотопського центру дитячо-юнацької творчості Конотопської міської ради Сумської області, Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Івана Кавалерідзе, спортивно-технічної лабораторії казеного заводу "Імпульс" м. Шостка.

Програмою змагань передбачалося визначення особисто-командної першості за категоріями: F-2-B (пілотажна модель літака), F-2-E (модель літака для перегонів), F-4-B (модель-напівкопія літака).

Детальніше »

З радістю і творчістю святкуємо День позашкільника

17.09.2019

Сонячним осіннім днем педагоги соціально-реабілітаційного відділу радо зустріли дітей та їхніх батьків на подвір’ї Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. День позашкільника розпочався іграми, жартами та щирими посмішками. Після веселих пізнавально-розважальних заходів вихованці разом з батьками завзято працювали в майстернях «Паперовий світ», «Сонячні акварелі» та налаштовувалися на плідну і творчу діяльність у новому навчальному році.

Детальніше »

#граСумиполія

15.09.2019

У 2019 році педагоги Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю спільно з громадською організацією «Молодіжна педагогічна спілка» працювали за завданнями освітнього проекту «Я розповім тобі про Суми» за фінансової підтримки відділу у справах молоді та спорту Сумської міської ради.

Проект має на меті пробудити інтерес дітей та їх батьків до основних віх історичного розвитку нашого міста через ігрові методики та активні форми роботи з дітьми.

Серед проектних заходів слід відзначити пішохідні та оглядові екскурсії «Суми – місто над Пслом», що проводилися впродовж березня та травня для дітей різних вікових категорій.

У межах проекту педагогами Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю було розроблено та видано настільну гру «Сумиполія».

Детальніше »

Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (радіокеровані моделі)

10.09.2019

05-09 вересня 2019 року у місті Конотоп Сумської області відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (радіокеровані моделі). Організатори змагань: Український державний центр позашкільної освіти, комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю та Конотопський центр дитячо-юнацької творчості Конотопської міської ради.

Для участі в заході до міста Конотоп завітали команди з Полтавської, Сумської, Вінницької, Одеської, Дніпропетровської областей.

Команду Сумської області представляли вихованці гуртків авіамоделювання Глухівського міського центру позашкільної освіти: Масльонко Олександр та Бобко Роман, Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Івана Кавалерідзе: Лазарєва Анастасія та Войтенко Владислав, Конотопського Центру дитячо-юнацької творчості Конотопської міської ради Сумської області: Журавель Кирило та Маліновський Максим.

Детальніше »

Community Art на Театральній – «Місто Змісту»

10.09.2019

Вихованці Народної студії образотворчого мистецтва "Світ фарб" Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю взяли участь у Community Art на Театральній – «Місто Змісту».

Дівчата розповіли історію про своє місто! Саме в зашифрованому малюнку на паркані Театральної площі юні мисткині розкрили таємницю міста Суми - міста де збуваються мрії. А саме у Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю мрії перевтілюються у реальність.

Організатори заходу - агенція Промоції «Суми», галерея BureauArt і ГО «Студія Данченко» оцінила роботу вихованок студії як цікавий story-telling нашого міста.

Детальніше »

Архів новин

Оголошення

Протокол проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Сумського територіального відділення МАН України (20-21 лютого 2019 року)

22.02.2019

Протокол проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Сумського територіального відділення МАН України (20-21 лютого 2019 року)

Вимоги щодо написання, оформлення та представлення учнівських наукових робіт

09.01.2015

Перелік наукових відділень і секцій Сумського територіального відділення Малої академії наук України

05.06.2013

Перелік наукових відділень і секцій Сумського територіального відділення Малої академії наук України

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, додайте 1 й 7.

^Вгору