Анонси


ОБЛАСНИЙ МАРАФОН ЕКОЛОГІЧНИХ АКТИВНОСТЕЙ “ЕКОЖИТТЯ — НАШЕ МАЙБУТТЯ”

З метою формування екологічної культури особистості, набуття навичок і досвіду розв’язання екологічних проблем, залучення дітей та учнівської молоді до практичної природоохоронної роботи на засадах сталого розвитку, STEM-орієнтованої діяльності з 1 до 27 квітня 2023 року в дистанційному форматі відбудеться обласний марафон екологічних активностей «Екожиття – наше майбуття».

У межах марафону пропонуємо здобувачам освіти закладів загальної середньої, позашкільної освіти долучитися до проведення різноманітних активностей відповідно до дат екологічного календаря:

 • 1-15 квітня – акція «Чиста планета» (благоустрій території громади, закладів освіти);
 • 1 квітня – Міжнародний день птахів. Фотогалерея «Весну на крилах птахи нам приносять»;
 • 4 квітня – Міжнародний День безпритульних тварин. Акція «Щасливі лапи»;
 • 4 квітня – Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки. Акція «Обережно – міни!»;
 • 5 квітня – День переробки і повторного використання відходів. Творча майстерня з апсайклінгу;
 • 15 квітня – Український день навколишнього середовища, День довкілля, День екологічних знань в Україні. «Екодія для ЕКОмайбуття»;
 • 19 квітня – День проліска / День підсніжника. Акція «Збережемо первоцвіти»;
 • 22 квітня – Міжнародний день Землі. Свято «Моя щаслива мирна планета»;
 • 27 квітня – Підбиття підсумків марафону. Презентація реалізованих екоактивностей на google сайті заходу.

Заходи марафону мають висвітлюватися постійно згідно з термінами їх проведення на офіційних сайтах, сторінках закладів освіти у соціальних мережах із хештегом #Обласний_марафон_ЕКОжиття_наше_МАЙБУТТЯ.

Для презентації реалізованих екоактивностей обласного марафону «Екожиття – наше майбуття» на google сайті заходу http://surl.li/frpbz необхідно до 24 квітня 2023 року (включно) заповнити анкету учасника, завантажити звіт-презентацію участі закладу освіти у марафоні за лінком

Наголошуємо, що важливим завданням участі в заходах марафону є безпека її учасників. Просимо враховувати заборону на відвідування лісових масивів та інших потенційно небезпечних місцевостей та об’єктів.

За додатковою інформацією можна звертатися за тел. 0958020294 (Юлія Володимирівна).


Обласний фестиваль STEM-ідей «Еко-активна STEM-весна позашкільна»

У межах Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна – 2023» запрошуємо педагогів закладів позашкільної освіти Сумщини взяти активну участь у проведенні обласного фестивалю STEM-ідей «Еко-активна STEM-весна позашкільна», що відбудеться з 1 до 27 квітня 2023 р. з метою популяризації STEM-освіти в умовах закладів позашкільної освіти, експериментальної й дослідницької навчально-творчої діяльності серед дітей та учнівської молоді (детальніше).

Реєстрація учасників фестивалю до 21 квітня 2023 р. за посиланням.


Обласний фестиваль-конкурс родинних гербів «Я. Родина. Україна»

У березні - квітні 2023 року у межах обласного соціально-освітнього проєкту «КРОВНА РОДИНА» проводиться обласний фестиваль-конкурс родинних гербів «Я. Родина. Україна».

Умови проведення фестивалю-конкурсу розміщено на сайті ОЦПО та РТМ у вкладці «Наші конкурси».

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної держадміністрації №88-ОД від 09.03.2023 за результатами І етапу кращі роботи надсилаються до участі у ІІ етапі фестивалю-конкурсу.

Запрошуємо до активної участі.


Обласний конкурс творчо обдарованих дітей і підлітків «Чарівні барви Сумщини»

Запрошуємо вихованців закладів позашкільної освіти, взяти участь у обласному конкурсі творчо обдарованих дітей і підлітків «Чарівні барви Сумщини», що відбудеться у березні цього року у заочному форматі.

Номінації та тематика робіт для молодшої і старшої вікових категорій: писанкарство – «Символи Перемоги»; народна лялька – лялька «Янгол-охоронець»; вишивка – серветка «Ой у лузі червона калина…»; ткацтво, кераміка, плетіння з природних матеріалів – «Кінь – символ волі, могутності, вірності…»; декоративно-художній розпис і витинання – «Ой, весна-красна».

Матеріали конкурсу слід надсилати на електронну decorocpo@ukr.net з 25 до 30 березня 2023 року, відповідно до Умов проведення.

Бажаємо учасникам заходу творчих звершень і наснаги до перемоги!


Центр національно-патріотичного виховання запрошує дітей на заняття

Центр національно-патріотичного виховання комунального закладу Сумської обласної ради - обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю запрошує дітей середнього та старшого шкільного віку на заняття.

Напрями роботи Центру НПВ:

історико-культурний (історичні дебати, кіно-фести, українські вечорниці, етно-дискотеки);

військово-прикладний (заняття з домедичної підготовки, самовиживання в екстремальних умовах, квести, симуляційні ігри);

соціально-громадський (пластові гуртки, тренінги особистого зростання, TikTok- community).

Місце проведення занять: повідомим особисто (район Хіммістечка).

Наші контакти:

e-mail: cnpv.sumy@gmail.com, тел. 0990418129, 0972408161.

Для зворотнього зв’язку заповніть форму:

https://forms.gle/wMqGtqJkmrUxjk7Q7


З вірою у Перемогу ми починаємо навчальний рік

Запрошуємо у Центр розвитку "Д.І.М." Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю дітей *6-9, 10-12* *років*

у гуртки

✅ дослідницька лабораторія

✅ робототехніка

✅ математика

✅ англійська мова

✅ сумизнавство

✅ образотворче мистецтво

✅ оздоровчий клуб

Заняття у Центрі розвитку "Д.І.М." - це захопливі досліди, експерименти, розвиток комунікативних навичок, креативності й інтелекту!

Важливо!

Для реєстрації на гуртки й зворотного зв'язку заповніть, будь ласка, електронну форму за посиланням нижче ⬇️⬇️⬇️

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScsm3FMOpmM5dXNNW17L3DkZiJHFtbfjh6fnhfDipZqZNtvxA/viewform?usp=sf_link

Працюємо на двох локаціях:

Серпнева, 14-а, (р-н Хіммісткчка)

0500380326, Перетятько Крістіна Борисівна

вул. Аерофлотська, 1 (р-н Тімирязівки)

0664181985, Заярна Вікторія Сергіївна

Чекаємо на ваші запити! Заняття розпочинаються у вересні!


До уваги педагогічних колективів закладів позашкільної освіти.

Міністерство освіти і науки України підготувало рекомендації щодо організації освітньої діяльності в закладах позашкільної освіти.

Ознайомитися з листом Міністерства освіти і науки України № 1/4142-22 від 14.04.2022 «Про організацію роботи закладів позашкільної освіти» можна за посиланням


«Ми – ЕКОтворці: весна пробуджує життя!»

Весна надихає! Тож розпочинаємо нову хвилю активної STEAM-діяльності реалізацією проєкту «Ми – ЕКОтворці: весна пробуджує життя!» у межах Всеукраїнської STEM-весни, методичної співпраці педагогів СОЦПО та РТМ, обласного фестивалю STEАM-ідей «ЕКОактивна STEM-весна позашкільна», а також методичної співпраці педагогів СОЦПО та РТМ.

Запрошуємо усіх до активної участі в екологічних ініціативах: пізнавальні інтерактивні онлайн активності, фото-, відео- екоініціативи, творчі мейкерські майстер-класи та багато іншого, що пропонуються колективом педагогів СОЦПО та РТМ.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах.

А також на сторінках хабу позашкільної освіти Сумщини sites.google.com/view/pozashkilnaosvitasumshchyny/golovna

Пропонуємо також висвітлювати свою весняну екологічну активність у соцмережах під хештегом #Ми_ЕКОтворці_позашкілля_Сумщини


Обласний соціально-освітній проєкт «КРОВНА РОДИНА»

З метою посилення виховного потенціалу родини, формування партнерських відносин між педагогами, батьками, державними і громадськими інститутами щодо виховання дітей та учнівської молоді з 2022 року в області реалізовується обласний соціально-освітній проєкт «КРОВНА РОДИНА».

З умовами участі в заходах проєкту можна ознайомитися у рубриці: організаційно-координаційна робота (проєктна діяльність).


Обласний конкурс відеороликів «Агенти здоров’я

З метою формування у дітей і молоді навичок здорового способу життя, активізації творчих здібностей, привернення уваги споживачів освітніх послуг до закладів позашкільної освіти як таких, що активно сприяють збереженню та зміцненню здоров’я підростаючого покоління, започатковано обласний конкурс відеороликів «Агенти здоров’я».

Положення про конкурс розміщено на нашому сайті.

Сподіваємося, що конкурс буде цікавим для дітей різних вікових категорій, чекаємо на креативні роботи вихованців.

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до Наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 09.10.2020421-ОД обласний конкурс творчих робіт «Здорове життя – успіх буття» визнано таким, що втратив чинність.


Центр розвитку "Д.І.М." ОЦПО та РТМ відкриває двері дітям 9-14 років!!!

Запрошуємо до наших гуртків!!!

Пропонуємо учням 4-7 класів заняття за напрямами:

 1. дослідницька лабораторія
 2. робототехніка
 3. математика
 4. англійська мова
 5. сумизнавство
 6. образотворче мистецтво
 7. психологічний клуб

Важливо ‼️‼️‼️

Для реєстрації на гуртки й зворотного зв'язку необхідно заповнити електронну форму за посиланням нижче ⬇️⬇️⬇️

https://docs.google.com/.../1FAIpQLScsm3FMOpm.../viewform...

Або зателефонуйте ☎️ 0664181985

Чекаємо на ваші запити!!! Поспішайте!


«Кожна дитина має право»

З метою створення умов для рівного доступу дітей до якісної позашкільної освіти, популяризації сучасних форм роботи з дітьми, напрямів позашкільної освіти засобами просвітницької та соціально-педагогічної діяльності з 01.01.2018 року в області реалізовується соціально-освітній проект «Кожна дитина має право».

З умовами участі в заходах проекту можна ознайомитися у рубриці: організаційно-координаційна робота (проектна діяльність).

Лист ОЦПО та РТМ від 24.01.18 № 42 Про організацію роботи за завданнями обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право»Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Що є сумою 1 і 5?

^Вгору