ОЦПО та РТМ » Новини

Новини

Навчальна сесія обласної історичної школи

07.12.2021

4 грудня 2021 року в онлайн форматі відбулася навчальна сесія для слухачів обласної історичної школи "Нова генерація", організована Сумським обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Під час занять учні взяди участь у дискусії з проблеми стереотипів та упереджень; з'ясували, який вплив вони мають на наше життя; дізналися про перебіг пандемії іспанського грипу в 1918-1920 роках та з’ясували які уроки слід винести з подій 100-річної давнини у світлі сучасної ситуації з коронавірусною інфекцією COVID–19. Розглянули вплив православ'я на розвиток української державності.

Цікаві заняття для учнів 8-9 класів провели: Кудінов Дмитро Валерійович, доктор історичних наук, професор кафедри педагогіки, спеціальної освіти та менеджменту СОІППО; Оліцький В'ячеслав Олександрович, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка; Рубан Ольга В'ячеславівна, кандидат філософських наук, викладач-методист Сумського фахового коледжу СНАУ.

Детальніше »

Конференція відважних мандрівників і справжніх патріотів

07.12.2021

4 грудня 2021 року нове покоління мандрівників-мрійників зібралося на підсумкову конференцію обласного етапу Всеукраїнських змагань зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді, присвячену 30-річчю незалежності України. Організатор заходу – фізкультурно-спортивний відділ Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. У конференції взяли участь команди закладів позашкільної освіти області, які упродовж 2021 року здійснили ступеневі і категорійні спортивні походи.

Туристські подорожі навчають, розвивають, загартовують, формують лідерські якості, мотивують до активних дій, вчать працювати в команді. Учасники конференції довели – вони справжні українці, вправні та розумні, знають історію й розуміються на улюбленій справі. Вони із захопленням розповідали про досвід, отриманий під час пішохідних і велосипедних походів Карпатами, водних походів річками Сейм та Ворскла, лижних походів Сумською областю тощо.

Лауреатами конференції стали звіти про походи:

Детальніше »

Змагання зі спортивного орієнтування «Зимове місто»

07.12.2021

Юні орієнтувальники Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю – активні учасники змагань зі спортивного орієнтування міського, обласного та всеукраїнського рівнів.

5 грудня 2021 року вони набули позитивний досвід під час Відкритого чемпіонату міста Суми зі спортивного орієнтування бігом «Зимове місто –2021».

Юні спортсмени долали дистанцію у заданому напрямку в лісовому масиві Баранівка (карта «Кут»).

За результатами змагань вихованці гуртків Центру стали призерами заходу:

Детальніше »

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

30.11.2021

У четверту суботу листопада в Україні вшановують пам'ять жертв голодоморів. Вихованці еколого-натуралістичного відділу також долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання та акцій «Запали свічку пам'яті», «Незабудки пам'яті».

Голодомор – це страшна трагедія в історії нашої держави. Щоб не повторювалися такі події, ми маємо знати та пам’ятати про них.

Вічна пам'ять жертвам голодоморів.

Детальніше »

Змагання зі спортивного орієнтування «Осінній парк-тур»

30.11.2021

В останні дні осені відбувся заключний етап серії змагань зі спортивного орієнтування для вихованців фізкультурно-спортивного відділу Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю «Осінній парк-тур». Дистанцію у заданому напрямку долали як досвідчені учасники, так і спортсмени-початківці.

За результатами турнірної таблиці призові місця посіли:

І місце Глущенко Валерія , Ярошенко Єлизавета, Лапа Марія, Тимошенко Ксенія, Хахуля Філіп, Князєв Нікіта, Іванчихін Даніїл, Медвєдєв Кирило, Ткаченко Костянтин;

ІІ місце Голопьорова Катерина, Рибакова Ольга, Спіріна Софія, Батура Софія, Тарасенко Назар, Білявський Давід, Шелудько Максим, Плутенко Олексій, Ворона Євген;

ІІІ місце Мельник Альона, Піддубна Дар’я, Васильченко Поліна, Стадніченко Євгенія, Кудояр Михайло, Карпенко Єгор, Клименко Олександр, Костенецький Станіслав, Пінчук Данило.

Детальніше »

Архів новин

Оголошення

Дипломи переможців і призерів Науково-практичної конференції "Перший крок у науку" Сумського територіального відділення МАН

17.05.2021

drive.google.com/drive/folders/1JKhPpNEwjOYre3OGrgYO_Oq6jeLoc75r?usp=sharing

Підсумки науково-практичної конференції "Перший крок у науку" Сумського територіального відділення Малої академії наук України

26.04.2021

Підсумки науково-практичної конференції "Перший крок у науку" Сумського територіального відділення Малої академії наук України можна переглянути на ютуб-каналі за посиланням...

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, порахуйте 4 + 2.

^Вгору