ОЦПО та РТМ » Новини

Новини

«УКРАЇНСЬКА РОДИНА – МІЦНА І ЄДИНА»

30.05.2023

27 травня 2023 року у межах обласного соціально-освітнього проєкту «КРОВНА РОДИНА» відбувся обласний конкурс малюнків «Українська родина – міцна і єдина».

На розгляд журі було представлено конкурсні малюнки переможців І етапу конкурсу молодшої, середньої, старшої вікових груп; вищого та основного рівнів виконавської майстерності. У обласному етапі фестивалю взяло участь 169 учнів, вихованців творчих об’єднань образотворчого мистецтва закладів загальної середньої, позашкільної освіти Білопільської, Буринської, Ворожбянської, Глухівської, Охтирської, Путивльської, Роменської, Сумської, Тростянецької, Шосткинської міських рад; Дубов’язівської, Есманьської, Краснопільської, Кириківської, Недригайлівської, Миколаївської, Липоводолинської, Чупахівської, Хотінської селищних рад; Андріяшівської, Березівської, Боромлянської, Бочечківської, Верхньосироватської, Комишанської, Миколаївської, Новослобідської, Попівської, Синівської, Хмелівської, Чернеччинської сільських рад, комунального закладу Сумської обласної ради «Путивльський мистецький ліцей», комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Детальніше »

Підсумковий модуль обласної STEM-школи для педагогів закладів позашкільної освіти

27.05.2023

Підсумковий модуль обласної STEM-школи для педагогів закладів позашкільної освіти проведено 26 травня 2023 р. в асинхронному форматі.

Підбито підсумки діяльності у 2022/2023 н.р. Учасниками школи стало понад 140 педагогів, які протягом навчального періоду отримали теоретичні знання й практичні навички з питань реалізації STEM-освіти у змішаному форматі в умовах закладів позашкільної освіти. Створено електронний кейс авторських інтерактивних освітніх STEM-продуктів.

Про результативність навчання в STEM-школі свідчить активна участь педагогів закладів позашкільної освіти в обласному фестивалі STEM-ідей «ЕКОактивна STEM-весна позашкільна» (квітень 2023 р.). А також у заходах Всеукраїнської STEM-весни.

Детальніше »

УКРАЇНА ПАМ’ЯТАЄ, І СВІТ НЕ ЗАБУДЕ

26.05.2023

25 травня відбулася Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді «Україна пам’ятає, і Світ не забуде», яка стала підсумком однойменної акції, що тривала з січня по травень цього року та була приурочена до 90-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Для участі в конференції було надіслано 126 краєзнавчо-дослідницьких робіт з 22 областей України та м. Києва. Конференція проводилась у 4 секціях.

Від Сумської області в роботі конференції брали участь 8 переможців обласного етапу. Вихованка гуртка «Літературне краєзнавство» ОЦПО та РТМ Неллі Кузнєцова (керівник С.В. П’ятаченко) виступила з доповіддю «Голодомор на Сумщині в спогадах очевидців».

Детальніше »

Підсумкове засідання обласної школи «Лідер»

25.05.2023

Відбулося підсумкове засідання обласної школи «Лідер», під час якого випускники презентували свої напрацювання, поділилися досвідом, щодо проведення заходів, реалізації проєктів. Незважаючи на нелегкий і напружений начальний рік, кожен лідер та його команда намагалися зробити життя закладу освіти цікавим, насиченим корисними справами, різноманітним. Учнівська молодь долучалася до волонтерської діяльності; брали участь в акціях: «Зігрій воїна», «Тепло сердець», «Добрий вчинок», брала участь в обласному соціально-освітньому проєкті «Діти розбудовують громаду»; екологічних проєктах: «Зробимо громаду ЕКО свідомою».

Вихованці, які пройшли курс навчання в обласній школі «Лідер» у 2022/2023 навчальному році, отримають свідоцтво про позашкільну освіту.

Детальніше »

ЧЕМПІОНАТ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕРЕДЮНАКІВ З ВЕЛОСИПЕДНОГО ТУРИЗМУ 2023

25.05.2023

Наприкінці травня відбулася значима для туристів Сумщини подія – Чемпіонат Сумської області серед юнаків з велосипедного туризму. У заході взяли участь спортсмени закладів освіти: «Центру позашкільної освіти» Миколаївської сільської ради, Старосільський ліцей Нижньосироватської сільської ради, Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньосироватської СР, Шосткінської міської станції юних туристів, Низівського ліцею та Садівського будинку дітей та юнацтва Садівської сільської ради, Центру позашкільної освіти Кролевецької міської ради, «Палацу дітей та юнацтва» Тростянецької міської ради, Сумського Палацу дітей та юнацтва, Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Чемпіонат відбувся в особливій атмосфері, оскільки у ньому брали участі патріотично налаштовані дорослі та діти. Відкрив захід зразковий вокальний ансамбль «Глорія» (керівник Галина Лисак) піснею «Маніфест». На змаганнях у якості почесних гостей були присутні тренери команд, які на тепер служать у ЗСУ та ТРО, захищаючи нашу державу.

Детальніше »

Архів новин

Оголошення

Вітаємо усіх із закінченням 2 етапу Конкурсу МАН

18.02.2023

Маємо чудову новину! Цьогоріч розширено діапазон можливостей у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт!

Друзі, окрім призових місць, учасники конкурсу будуть відзначені спеціальними нагородами. Номінації допоможуть відзначити нові значущі та актуальні сторони ваших досліджень, а отже — буде можливість відкрити нові МАНівські імена, які зробили свій, індивідуальний, внесок у юнацьку науку країни.

Підсумковий протокол ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (13-16 лютого 2023 р.)

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, порахуйте 3 + 2.

^Вгору