ОЦПО та РТМ » Новини

Новини

Таборування «Стецьківська Січ»

15.09.2021

Козацьке самоврядування у Стецьківському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Сумської міської ради має свою історію та традиції. Адже 30 років тема козацько-лицарського виховання є наскрізною в системі виховної роботи закладу, до якої долучаються учні, їх батьки та педагоги.

15 вересня цього року на базі закладу у межах Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») відбулося таборування «Стецьківська Січ». Учасниками заходу стали учні 4-7 класів, а у ролі таборової старшини випробували свої сили досвідчені молоді козаки рою «Побратими» та джури рою «Січові орли».

Діти поринули в захоплюючу атмосферу гри через призму козацьких забав: перевірили свою силу, швидкість і спритність під час змагань «Смуга перешкод» та «Перетягування линви», продемонстрували знання з надання першої домедичної допомоги та історії українського козацтва під час конкурсів «Рятівник», «Відун».

Детальніше »

Новий досвід у спортивному скелелазінні

13.09.2021

12 вересня 2021 року вихованці фізкультурно-спортивного відділу Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю взяли участь у відкритій Першості клубу ''Абалаковець'' зі спортивного скелелазіння, присвяченого Дню фізичної культури та спорту України. Юні спортсмени змагалися у двох номінаціях: проходження дистанції на швидкість та проходження дистанції на складність.

Найкращі результати у проходженні дистанції на швидкість у своїх вікових групах показали Лапа Віра (І місце), Ярошенко Єлизавета (ІІ місце), Хахуля Філіп (ІІІ місце), Деменко Анатолій (ІІІ місце).

Детальніше »

Участь лідерів у національному брифінгу

08.09.2021

Учора, 7 вересня 2021 року, відбувся національний брифінг для лідерів учнівського самоврядування щодо організації міжнародної акції "Всесвітній день прибирання World Cleanup Day" в Україні , який відбудеться 18 вересня .

Мета цієї соціальної події – порятунок планети від сміття!

Тож давайте об’єднаймося , візьмемо участь в цій акції та врятуємо наші міста, селища та села від вторинної сировини!

Будемо вдячні за сприяння та співпрацю!

Детальніше »

«Діти Мельпомени» – переможці Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина»

07.09.2021

З 28 серпня по 04 вересня 2021 року у с. Чорноморка Миколаївської області на базі дитячого табору «Sportium» відбувся Всеукраїнський фестиваль дитячої художньої творчості «Єдина родина».

Учасниками заходу стали 1000 вихованців закладів позашкільної освіти Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Миколаївської, Полтавської, Рівненьської, Сумської, Хмельницької областей.

Сумщину на фестивалі представляв театральний колектив «Діти Мельпомени» Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29.

Конкурсні роботи в номінаціях «Літературна творчість», «Авторська поезія» та «Театральне мистецтво» були високо оцінені журі фестивалю. Майбутні актори та майстри художнього слова представили літературно-музичні композиції та естрадні мініатюри, віршовані і прозові твори патріотичного й гумористичного спрямування українських письменників, поетів та власні авторські поезії.

Детальніше »

Новий навчальний рік – рік нових напрацювань і досягнень

07.09.2021

7 вересня 2021 року в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулося перше в новому навчальному році засідання педагогічної ради.

Педагоги долучилися до обговорення питань щодо діяльності закладу позашкільної освіти в сучасних умовах, проблем і перспектив розвитку.

Як зазначила директор закладу Лариса Тихенко, педагоги Центру й надалі продовжуватимуть активну роботу над впровадженням нових напрямів у галузі позашкільної освіти, втілювати інновації, забезпечувати доступність позашкільної освіти для вихованців.

Детальніше »

Архів новин

Оголошення

Дипломи переможців і призерів Науково-практичної конференції "Перший крок у науку" Сумського територіального відділення МАН

17.05.2021

drive.google.com/drive/folders/1JKhPpNEwjOYre3OGrgYO_Oq6jeLoc75r?usp=sharing

Підсумки науково-практичної конференції "Перший крок у науку" Сумського територіального відділення Малої академії наук України

26.04.2021

Підсумки науково-практичної конференції "Перший крок у науку" Сумського територіального відділення Малої академії наук України можна переглянути на ютуб-каналі за посиланням...

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Будь ласка, порахуйте 2 + 9.

^Вгору