Новини
«Джерело творчості» вітаємо колег!
22.07.2024
Підбито підсумки III етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості -2024» метою якого була підтримка талановитих педагогів закладів позашкільної освіти, сприяння їх самореалізації та стимулювання подальшої творчої педагогічної діяльності.
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 09.07.2024 № 975 «Про затвердження рейтингових списків переможців Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників закладів позашкільної освіти «Джерело творчості» (2023/2024 навчального року) серед переможців цьогорічного конкурсу педагоги закладів позашкільної освіти області:
Участь в міжнародних конкурсах дитячої творчості "Перлина Кітена" та "ART KITEN FEST"
17.07.2024
Народний колектив дизайн-студії "ART'elь moda" Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю прийняв участь в міжнародних конкурсах дитячої творчості "Перлина Кітена" та "ART KITEN FEST" які відбулися в БОЛГАРІЇ, м. Кітен, з 30.06.24 по 07.07.24. Колектив отримав високі нагороди в декількох номінаціях:
- 3 диплома ГРАН-ПРІ - номінація "ТЕАТР МОДИ" за покази колекцій "ДУМОЧКИ" та "STOP! THINK! SAVE!"
-2 диплома ГРАН-ПРІ - номінація "дизайн одягу" (діти - дизайнери):
ГАЙДУКОВА ЄВА, МІНЕНКО ОЛЕСЯ
- 3 диплома ГРАН-ПРІ- в номінації "декоративно-ужиткове мистецтво":
БУРКОТЕНКО НІКА, МІЗЕРНА АНАСТАСІЯ, ГАЙДУКОВА ЄВА
А також 3 диплома 1 ступеню в номінації "дизайн одягу" (діти - дизайнери):
КІДИК АНАСТАСІЯ, КУРОЧКІНА АРІНА, МІНЕНКО ОЛЕСЯ
Детальніше » Участь в міжнародних конкурсах дитячої творчості "Перлина Кітена" та "ART KITEN FEST"
Перемоги юних техніків Сумщини протягом червня
02.07.2024
Сумщина багата на талановиту та успішну молодь. Юні техніки Сумщини є постійними учасниками, призерами та переможцями Всеукраїнських змагань та конкурсів.
Так, 20 червня 2024 року було підведено підсумки Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (з 12 поданих від області експонатів – 8 отримали нагороди).
12-16 червня 2024 року у місті Ланівці Тернопільської області відбулися Всеукраїнські відкриті змагання з трасових автомоделей серед учнівської молоді на кубок УДЦПО. Команду Сумської області представляли вихованці Центру науково-технічної творчості молоді Сумської міської ради під керівництвом Сергія Анатолійовича Лощонова. Юні автомоделісти продемонстрували свої здібності, практичні навички та вибороли ІІ командне місце.
Команда юннатів-патріотів Сумської області – учасник Всеукраїнського фестивалю патріотичних дій – володар гран-прі
27.06.2024
25-27 червня 2024 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбувся Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій, під час якого юннати з усієї України презентували свої напрацювання з національно-патріотичної, волонтерської, громадянської діяльності.
У фестивалі взяла участь команда вихованців еколого-натуралістичного відділу Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю – переможці Всеукраїнської еколого-патріотичної гри «Паросток». Діти презентували соціально-освітній практико-орієнтований проєкт «Від юннатів для солдатів» та обласний марафон екологічних активностей «Екожиття – наше майбуття».
Гасло команди юннатів Сумщини «ВІРИМО! ДОПОМАГАЄМО! ПРО ПРИРОДУ ДБАЄМО!» надихнуло всіх присутніх продовжувати волонтерські ініціативи, патріотичні справи та екологічні акції заради світлого майбутнього нашої рідної Батьківщини.
«КВІТИ МОЄЇ РОДИНИ»
27.06.2024
Обласний фестиваль проєктів ландшафтного дизайну
У межах обласного соціально-освітнього проєкту «КРОВНА РОДИНА», з метою посилення виховного потенціалу закладів позашкільної освіти, формування партнерських відносин між педагогами, батьками, громадськими організаціями щодо родинного виховання засобами еколого-натуралістичної творчості 25 червня 2024 року на інтерактивній дошці Padlet відбувся обласний фестиваль проєктів ландшафтного дизайну «Квіти моєї родини».
У заході взяли участь понад 110 учнів, вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти області з 12 об’єднаних територіальних громад.
Оголошення
Дипломи Обласної науково-практичної конференції "Перший крок у науку 2024"
05.04.2024
https://drive.google.com/drive/folders/1SWhq8Ss7CLq3iKtenep4iszGSLN74UHJ?usp=sharing