ОЦПО та РТМ » Новини

Новини

Участь в міжнародних конкурсах дитячої творчості "Перлина Кітена" та "ART KITEN FEST"

17.07.2024

Народний колектив дизайн-студії "ART'elь moda" Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю прийняв участь в міжнародних конкурсах дитячої творчості "Перлина Кітена" та "ART KITEN FEST" які відбулися в БОЛГАРІЇ, м. Кітен, з 30.06.24 по 07.07.24. Колектив отримав високі нагороди в декількох номінаціях:

- 3 диплома ГРАН-ПРІ - номінація "ТЕАТР МОДИ" за покази колекцій "ДУМОЧКИ" та "STOP! THINK! SAVE!"

-2 диплома ГРАН-ПРІ - номінація "дизайн одягу" (діти - дизайнери):

ГАЙДУКОВА ЄВА, МІНЕНКО ОЛЕСЯ

- 3 диплома ГРАН-ПРІ- в номінації "декоративно-ужиткове мистецтво":

БУРКОТЕНКО НІКА, МІЗЕРНА АНАСТАСІЯ, ГАЙДУКОВА ЄВА

А також 3 диплома 1 ступеню в номінації "дизайн одягу" (діти - дизайнери):

КІДИК АНАСТАСІЯ, КУРОЧКІНА АРІНА, МІНЕНКО ОЛЕСЯ

Детальніше »

Перемоги юних техніків Сумщини протягом червня

02.07.2024

Сумщина багата на талановиту та успішну молодь. Юні техніки Сумщини є постійними учасниками, призерами та переможцями Всеукраїнських змагань та конкурсів.

Так, 20 червня 2024 року було підведено підсумки Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (з 12 поданих від області експонатів – 8 отримали нагороди).

12-16 червня 2024 року у місті Ланівці Тернопільської області відбулися Всеукраїнські відкриті змагання з трасових автомоделей серед учнівської молоді на кубок УДЦПО. Команду Сумської області представляли вихованці Центру науково-технічної творчості молоді Сумської міської ради під керівництвом Сергія Анатолійовича Лощонова. Юні автомоделісти продемонстрували свої здібності, практичні навички та вибороли ІІ командне місце.

Детальніше »

Команда юннатів-патріотів Сумської області – учасник Всеукраїнського фестивалю патріотичних дій – володар гран-прі

27.06.2024

25-27 червня 2024 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбувся Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій, під час якого юннати з усієї України презентували свої напрацювання з національно-патріотичної, волонтерської, громадянської діяльності.

У фестивалі взяла участь команда вихованців еколого-натуралістичного відділу Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю – переможці Всеукраїнської еколого-патріотичної гри «Паросток». Діти презентували соціально-освітній практико-орієнтований проєкт «Від юннатів для солдатів» та обласний марафон екологічних активностей «Екожиття – наше майбуття».

Гасло команди юннатів Сумщини «ВІРИМО! ДОПОМАГАЄМО! ПРО ПРИРОДУ ДБАЄМО!» надихнуло всіх присутніх продовжувати волонтерські ініціативи, патріотичні справи та екологічні акції заради світлого майбутнього нашої рідної Батьківщини.

Детальніше »

«КВІТИ МОЄЇ РОДИНИ»

27.06.2024

Обласний фестиваль проєктів ландшафтного дизайну

У межах обласного соціально-освітнього проєкту «КРОВНА РОДИНА», з метою посилення виховного потенціалу закладів позашкільної освіти, формування партнерських відносин між педагогами, батьками, громадськими організаціями щодо родинного виховання засобами еколого-натуралістичної творчості 25 червня 2024 року на інтерактивній дошці Padlet відбувся обласний фестиваль проєктів ландшафтного дизайну «Квіти моєї родини».

У заході взяли участь понад 110 учнів, вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти області з 12 об’єднаних територіальних громад.

Детальніше »

НАВЧАЮЧИСЬ ВІДПОЧИВАЄМО

18.06.2024

Насиченою, наповненою яскравих подій була зміна профільного тематичного літнього ХАБу, дійовими особами стали вихованці фізкультурно-спортивного відділу Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою.

Упродовж двох тижнів юні спортсмени мали змогу поглибити знання з української мови та географії, весело та змістовно провести час у колі друзів.

Змагання зі спортивного орієнтування та туризму, спортивні естафети, арт-майстерки та танцювальні флешмоби – далеко не повний перелік заходів, до яких долучалися вихованці.

Детальніше »

Архів новин

Оголошення

Дипломи Обласної науково-практичної конференції "Перший крок у науку 2024"

05.04.2024

https://drive.google.com/drive/folders/1SWhq8Ss7CLq3iKtenep4iszGSLN74UHJ?usp=sharing

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Що є сумою 3 і 6?

^Вгору