ОЦПО та РТМ » Новини

Новини

Обласна акція волонтерських ініціатив учнівської молоді «Добрий вчинок»

16.05.2022

Доброта починається з ніжного слова, щедрої усмішки, дружньої підтримки, маленької справи. З часом людина здатна творити великі справи, допомагати іншим.

Добрі вчинки приносять радість не лише тим, хто отримує допомогу , а й тим, хто їх робить. Саме про це розповідається у відео та фотоматеріалах учасників обласної акції волонтерських ініціатив учнівської молоді «Добрий вчинок», що проходить у межах обласного соціально-освітнього проєкту «Кровна родина».

До участі в акції долучилися учні, вихованці закладів загальної середньої, позашкільної освіти Шосткинської, Охтирської, Сумської, Тростянецької, Роменської, Ворожбянської, Глухівської, Кролевецької, Лебединської, Путивльської міських рад; Великописарівської, Краснопільської, Есманьської, Свеської селищних рад; Андріяшівської, Вільшанської, Новослобідської, Попівської, Коровинської та Чернеччинської сільських рад.

Детальніше »

ОБЛАСНА ШКОЛА ЖУРНАЛІСТИКИ

16.05.2022

12 травня 2022 року в режимі онлайн відбулася навчальна сесія обласної школи журналістики Сумського територіального відділення Малої академії наук України.

Учасники заходу – учні 8-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти Сумщини. Особливо приємно, що до заходу долучилися представники Охтирщини, Тростянеччини, Конотопщини, Лебединщини, Шосткинщини та інших нескорених куточків області.

Слухачі обласної школи активно працювали на лекційно-практичних заняттях і майстеркласах під керівництвом Пономаренко Наталі Петрівни, Коваль Юлії Сергіївни та Авраменко Віти Василівни.

Детальніше »

ЗДОБУТКИ ЮНИХ ВИХОВАНЦІВ ОЦПО ТА РТМ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАННЯХ З ПРИКЛАДНОГО ОРІЄНТУВАННЯ ТА ТОПОГРАФІЇ

16.05.2022

З 26 квітня до 8 травня 2022 року у дистанційному форматі відбулися Всеукраїнські змагання з прикладного орієнтування та топографії, учасниками яких стали понад 400 вихованців закладів позашкільної освіти України.

Спортсмени Центру продемонстрували чудові навички роботи з топографічним матеріалом, які були набуті під час туристських походів. Як результат – здобутки вихованців «Пішохідний туризм» (керівник Жанна Бацман): ІІ місце – Смоленко Анастасія та Лапа Марія, ІІІ місце – Ситнік Сергій, Єрмоленко Владислав і Костенецький Станіслав.

Вітаємо призерів! І хоча сьогодення дозволяє здійснювати переважно віртуальні подорожі, юні спортсмени продовжують удосконалювати свої вміння і навички, готуючись до походів рідною Україною.

Детальніше »

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ЦЕНТРУ З ТУРИЗМУ ТА СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ – СВЯТО РОДИНИ ВИХОВАНЦІВ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО ВІДДІЛУ

16.05.2022

15 травня у Міжнародний день сім’ї на подвір’ї Центру зібралася дружня родина вихованців і педагогів фізкультурно-спортивного відділу Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, яких об’єднала першість Центру з туризму та спортивного орієнтування.

Дистанції з туризму (смуга перешкод) та спортивного орієнтування (чотирьох етапна естафета) із задоволенням проходили як вихованці туристських гуртків, так і гуртків спортивного орієнтування. Так, юні туристи удосконалювали навички читання легенд спортивних карт, а юні орієнтувальники отримали вміння упорядковувати туристське спорядженням. Учасників змагань активно підтримували їх батьки.

Усі учасники заходу отримали позитивні емоції, корисний досвід і радість від спілкування.

Детальніше »

Онлайн виставка "Обриси легенд"

13.05.2022

Для вихованців гуртків туристсько-краєзнавчого відділу та усіх, хто цікавиться сучасним мистецтвом, підготовлена відеопрезентація виставки художніх робіт завідувача відділу С.В. П’ятаченка. Виставка має назву «Обриси легенд». Живописні та графічні роботи автора об’єднує прагнення перенести на полотно та папір загадковий світ народних легенд.

Детальніше »

Архів новин

Оголошення

Місячник екології "Екожиття — наше майбуття"

03.05.2022

Згідно з планом роботи обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, з метою формування екологічної культури особистості, набуття навичок і досвіду розв’язання екологічних проблем, залучення учнівської молоді до практичної природоохоронної роботи з 1 по 30 квітня 2022 року відбувся місячник екології "Екожиття – наше майбуття".

Платформою для проведення місячника екології в дистанційній формі стали спільнота «Сумський ОЦПО та РТМ: Екологічний клуб "Дивосвіт", особисті сторінки педагогів у соціальній мережі Facebook (публікації з хештегом #СумськийОЦПОтаРТМ_місячникЕКОЛОГІЇ2022), команди гуртків в Microsoft Teams, спільноти дитячих творчих об’єднань в месенджерах Viber, Telegram.

Детальніше »

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

21.02.2022

Підсумковий протокол ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (15-18 лютого 2022 р.)

Дипломи переможців і призерів Науково-практичної конференції "Перший крок у науку" Сумського територіального відділення МАН

17.05.2021

drive.google.com/drive/folders/1JKhPpNEwjOYre3OGrgYO_Oq6jeLoc75r?usp=sharing

Підсумки науково-практичної конференції "Перший крок у науку" Сумського територіального відділення Малої академії наук України

26.04.2021

Підсумки науково-практичної конференції "Перший крок у науку" Сумського територіального відділення Малої академії наук України можна переглянути на ютуб-каналі за посиланням...

Ваші запитання, повідомлення, відгуки
Що є сумою 8 і 9?

^Вгору